Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  19.-22.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Košárko Filip
 
 
 
Záhornický Matyáš
6:0, 6:1
 
Prášek Luca Samuel
4:6, 7:6 (5), 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Lošák Petr
 
 
7:6 (7), 6:2
 
Dymák Filip
 
Köhler Matěj
6:0, 6:1
 
 
 
Šimek Kristián
6:0, 6:2
 
Salivar Sebastian
6:0, 6:2
 
Motal Jan
6:1, 7:6 (1)
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Dujka Dominik
 
Svoboda Josef
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Tišer Max
6:0, 6:4
 
Šnorich Matias
6:0, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver
6:4, 7:5
 
Krška  Tomáš
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Novák Matěj
 
Vágner Dominik
7:5, 6:4
 
 
 
Smolík David
6:1, 6:1
 
Suchánek Pavel
4:6, 6:3, 7:5
 
Šmíd Martin
6:1, 6:1
 
Techlovský Tomáš
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Wirgler Tomáš
 
Majera Denis
6:1, 6:2
 
 
 
Dufek Šimon
6:3, 6:0
 
VAVERKA DAN
6:2, 7:5
 
Šmejcký Marek
6:1, 6:0
 
Klíma Filip
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Ploc Matouš
 
Vomela Tomáš
6:2, 4:6, 6:0
 
 
 
Drlík David
6:3, 6:3
 
Minx Vojta
6:1, 6:2
 
Pelikán Tomáš
6:1, 6:3
 
Kliment Matúš
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Kusý Jakub
 
Kreysa Jan
7:5, 6:0
 
 
 
Holý Tomáš
6:0, 6:0
 
Klacek  Tadeáš
3:6, 7:5, 7:5
 
Minx Jindřich
3:6, 6:2, 6:2
 
Šuda Štěpán
6:0, 6:0
 
 
6:3, 2:6, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos
 
Linhart Adam
6:3, 6:1
 
 
 
Šipula David
6:3, 6:4
 
 
 
Maršík Matyáš
6:0, 6:0
 
Sirotek Oskar
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Ladman Filip
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM ÚTERÝ 22.9.

Aktuální hrácí plán, rozpis a výsledky během dne na: courthive.com/t/CZE716267

10:00 hod.: Finále 2hry.

PROGRAM PONDĚLÍ 21.9.

9:00 hod.: QF 2hry. Po odpočinku SF 2hry.

PROGRAM NEDĚLE 20.9.

9:00 hod.: osmifinále 2hry. Následuje 4hra.

PROGRAM SOBOTA 19.9.

8:30 hod. (začátek utkání, nikoli čas příjezdu): Šimek, Holý, P.Dufek, Maršík, Šmejcký, Salivar, Klacek, Krška, Sirotek, Klíma, Šmíd, Š.Dufek, Motal, Drlík, J.Minx, V.Minx, Šuda, Záhornický, Prášek, Pšeničnyj, Vaverka, Techlovský.

ND 9:30 hod.: Tišer, Smolík, Pelikán, Šnorich, Suchánek, Kliment, Linhart, Lošák, Šipula, Dymák.

ND 10:30 hod.: Košárko, Kohler, Dujka, Wirgler, Novák, Majera, Ladman, Ploc, Kreysa, Vomela, Papavasiliu.

ND 11:30 hod.: Svoboda, Vágner, Kusý.

Losování dvouhry provedl hráč Kristián Šimek pod dohledem VR.

Přihlášky do čtyřhry do 13:00 hod.

Způsob hry:
2hra: celý 3.set, NO SERVICE LET.
4hra: NO-AD, NO SERVICE LET, super tie-break místo 3.setu.

Zveřejněno na IS ČTS v pátek v 19:14 hod.

Žádáme Vás o dodržování mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 15757/2020-35/MIN/KAN ze dne 17.9.2020 o nošení ochranných prostředků dýchacích cest.

Počet účastníků46
NasazeníBH
Košárko Filip 3145
Ladman Filip 3745
Kusý Jakub 4135
Svoboda Josef 5235
Kreysa Jan 6330
Majera Denis 7030
Wirgler Tomáš 7130
Dujka Dominik 8030
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 712267

Brückner David - Komínek Kryštof
 
 
 
Klacek  Tadeáš - Sirotek Oskar
6:0, 6:0
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:2, 6:3
 
Holý Tomáš - Krška  Tomáš
scr.
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Kliment Matúš - Vomela Tomáš
 
Kreysa Jan - Kusý Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
Klíma Filip - Šmíd Martin
6:0, 6:1
 
Dufek Pavel Oliver - Šuda Štěpán
6:3, 7:5
 
Dymák Filip - Šimek Kristián
6:3, 6:3
 
Maršík Matyáš - Šnorich Matias
6:0, 6:4
 
 
6:3, 6:0
 
Majera Denis - Ploc Matouš
 
Köhler Matěj - Linhart Adam
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Suchánek Pavel - VAVERKA DAN
 
Drlík David - Šmejcký Marek
6:2, 6:2
 
Lošák Petr - Pšeničnyj Dmitrij
6:4, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Dujka Dominik - Wirgler Tomáš
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Dufek Šimon - Techlovský Tomáš
 
Pelikán Tomáš - Salivar Sebastian
2:6, 7:6 (5), 1:0 (9)
 
Smolík David - Šipula David
6:4, 0:6, 1:0 (6)
 
 
scr.
 
Košárko Filip - Ladman Filip
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ 21.9.

14:00 hod.: Finále 4hry.

PROGRAM NEDĚLE 20.9.

9:00 hod.: Bruckner/Komínek-Motal/Záhornický

ND 11:00 hod.: Majera/Ploc-Dymák/Šimek, Dujka/Wirgler-Drlík/Šmejcký, Holý/Krška

Po odpočinku:: zbývající QF 4hry

Dle časového vývoje:: SF 4hry

Hráč Krška skrečoval čtyřhru pro nevolnost. Hráč Salivar skrečoval čtyřhru pro zranění.

Počet dvojic21
NasazeníBH
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Košárko Filip 3145
Ladman Filip 3745
Kusý Jakub 4135
Kreysa Jan 6330
Majera Denis 7030
Wirgler Tomáš 7130
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 714267

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brückner David20.03.2008Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Komínek Kryštof08.05.2008TK Sparta Praha