Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Letní pohár
Pořadatel:  TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Psota Jan
 
 
 
Bohoněk Marcel
6:0, 6:1
 
Černovický Jakub
3:0, scr.
 
Přáda Jaroslav
6:0, 6:0
 
 
 
Vilt Václav
6:0, 6:0
 
 
 
Gaborík Luboš
7:6, 6:2
 
 
 
Horáček Dominik
3:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Straka Lukáš
6:1, 6:0
 
 
 
Holub Jakub
6:1, 6:1
 
 
 
Martínek Tobiáš
scr.
 
 
 
Novák Matěj
7:5, 6:2
 
Vrána Václav
6:0, 6:3
 
Eversfield Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
Vágner Dominik
6:2, 6:1
 
 
 
Škopek David
6:2, 6:4
 
 
 
Kotrba Adam
7:5, 3:6, 6:3
 
 
 
Svoboda Josef
7:5, 3:6, 6:4
 
Moravec Nicolas
6:0, 6:1
 
 
3:6, 6:2, 6:1
 
Červenka Matěj
 
Šidlík Jan
7:6, 6:0
 
 
 
Bureš Oliver
6:4, 7:5
 
Fencl Tomáš
6:4, 6:4
 
Knotek Matěj
6:2, 6:2
 
 
 
Tikovský Jakub
6:0, 6:3
 
 
 
Fejka Matěj
6:0, 6:1
 
 
 
Janoštík Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Lobovský Robert
6:4, 6:2
 
Krejčí Tomáš
scr.
 
Duda Adam
6:3, 6:7, 6:3
 
 
 
Klíma Max
 
 
 
Furlet Roman
6:2, 6:2
 
 
 
Braun Denis
6:4, 5:7, 6:4
 
 
 
Hudeček Ondra
6:0, 6:1
 
 
 
Brettl Tobiáš
6:1, 6:0
 
 
 
Köhler Matěj
6:0, 6:0
 
 
 
Svoboda Patrik
7:6, 6:3
 
Mohamed Rahman
6:4, 5:7, 7:6 (1)
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Abrahám Nicolas
 
Rozhodčí turnaje: Koskuba Jakub (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Hráč Martínek nenastoupil k zápasu semifinále z důvodu zranění ruky.
Počet účastníků38
NasazeníBH
Psota Jan 12725
Abrahám Nicolas 13825
Duda Adam 14420
Martínek Tobiáš 18920
Šidlík Jan 19720
Holub Jakub 21020
Červenka Matěj 21120
Klíma Max 21915
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 712228

Duda Adam - Psota Jan
 
 
 
Hudeček Ondra - Mohamed Rahman
6:1, 6:1
 
Gaborík Luboš - Vilt Václav
6:1, 6:2
 
Straka Lukáš - Furlet Roman
6:1, 6:1
 
Bohoněk Marcel - Fencl Tomáš
6:2, 6:4
 
Vágner Dominik - Novák Matěj
7:5, 6:0
 
Klíma Max - Köhler Matěj
6:3, 7:6 (4)
 
Tikovský Jakub - Škopek David
6:3, 6:4
 
Svoboda Josef - Svoboda Patrik
7:6 (5), 3:6, 1:0 (5)
 
Horáček Dominik - Kotrba Adam
7:6, 3:6, 1:0 (5)
 
Braun Denis - Abrahám Nicolas
6:3, 6:4
 
Krejčí Tomáš - Fejka Matěj
6:0, 6:2
 
Moravec Nicolas - Eversfield Tomáš
6:1, 6:1
 
Vrána Václav - Brettl Tobiáš
6:2, 6:3
 
Červenka Matěj - Martínek Tobiáš
6:4, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Koskuba Jakub (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Psota Jan 12725
Abrahám Nicolas 13825
Duda Adam 14420
Martínek Tobiáš 18920
Červenka Matěj 21120
Klíma Max 21915
Vilt Václav 24115
Straka Lukáš 26815
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 714228

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Abrahám Nicolas20.12.2007Severočeská tenisová o.s.
Eversfield Tomáš07.01.2009I.ČLTK Praha
Martínek Tobiáš05.06.2008LTK Liberec