Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  10.-14.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Raštica Jan
 
 
 
Majc André
6:0, 6:1
 
Veškrna Tomáš
6:3, 3:6, 6:1
 
Moravec Nicolas
6:2, 6:4
 
Šimek Kristián
6:7 (6), 6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hrubý Václav
 
Kusý Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Linhart Adam
6:2, 6:1
 
Laššan Radek
6:3, 6:1
 
Fejka Matěj
6:4, 7:6 (5)
 
Vágner Dominik
6:4, 6:3
 
 
scr.
 
Psota Jan
 
Brückner David
6:1, 6:2
 
 
 
Svoboda Patrik
6:1, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:0
 
Eversfield Tomáš
6:4, 6:2
 
Gaborík Luboš
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Macháček David
 
Svoboda Josef
6:3, 6:2
 
 
 
Fidler Tomáš
6:1, 6:1
 
Dujka Dominik
7:6 (4), 6:2
 
Buchanevyč Vladislav
6:1, 6:0
 
Techlovský Tomáš
6:2, 6:3
 
 
4:6, 6:4, 6:4
 
Ladman Filip
 
Kotrc Aleš
6:2, 6:2
 
 
 
Kliment Matúš
0:6, 6:1, 6:4
 
Sloboda Leon
6:3, 6:2
 
Lošák Petr
3:6, 6:3, 6:2
 
Vomela Tomáš
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Kreysa Jan
 
Krejčí Tomáš
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Kotrba Adam
6:3, 6:2
 
Hromek Adrian
6:1, 4:6, 7:5
 
Motal Jan
6:1, 6:0
 
Rakouš Michal
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Komínek Kryštof
 
Majc Mário
6:3, 6:1
 
 
 
Köhler Matěj
6:2, 6:0
 
Novák Matěj
6:4, 6:3
 
Krotký Michal
6:2, 6:0
 
Roubal Matěj
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Lebiš Josef
 
Vaněk Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Rat Daniel
6:4, 6:3
 
Černovický Jakub
6:1, 6:0
 
Kabrhel Šimon
6:0, 6:2
 
Chlodnicki Jan
6:0, 6:3
 
 
4:0, scr.
 
Čepelík Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráč Fejka skrečoval pro nevolnost a Chlodnicky pro zranění.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Raštica Jan 660
Čepelík Matouš 960
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Majc Mário 3545
Ladman Filip 3745
Kotrc Aleš 3945
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712058

Raštica Jan - Čepelík Matouš
 
 
 
Majc André - Šimek Kristián
6:3, 6:0
 
Rakouš Michal - Sloboda Leon
6:1, 6:0
 
Veškrna Tomáš - Motal Jan
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Kusý Jakub - Kreysa Jan
 
Hrubý Václav - Ladman Filip
6:4, 6:2
 
 
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:3, 7:5
 
Hromek Adrian - Kotrba Adam
6:2, 7:5
 
Techlovský Tomáš - Linhart Adam
7:5, 7:6 (5)
 
Fidler Tomáš - Svoboda Patrik
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Majc Mário - Svoboda Josef
 
Lebiš Josef - Macháček David
4:6, 6:3, 1:0 (12)
 
 
 
Vaněk Daniel - Rat Daniel
6:4, 6:2
 
Kabrhel Šimon - Moravec Nicolas
6:1, 6:1
 
Buchanevyč Vladislav - Černovický Jakub
7:5, 6:2
 
Laššan Radek - Vomela Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Psota Jan - Kotrc Aleš
 
Krejčí Tomáš - Fejka Matěj
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Köhler Matěj - Roubal Matěj
 
Lošák Petr - Kliment Matúš
7:6 (2), 6:0
 
Gaborík Luboš - Eversfield Tomáš
1:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
6:0, 6:0
 
Komínek Kryštof - Brückner David
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Raštica Jan 660
Čepelík Matouš 960
Komínek Kryštof 1460
Brückner David 1560
Psota Jan 2760
Majc Mário 3545
Ladman Filip 3745
Kotrc Aleš 3945
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714058

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kunst Filip15.06.2008Wilson tenis centrum z.s.
Přáda Jaroslav01.07.2009I.ČLTK Praha
Duda Adam02.08.2008TK Horní Měcholupy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Roubal Matěj31.01.2008TK Konstruktiva, z.s.
Michel Maxim25.07.2010I.ČLTK Praha
Kocanda Petr19.07.2010TJ Spoje Praha