Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
10.-13.04.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
706253
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R P R E Z E N T A C E

Prezentace lze formou sms v pátek do 10:00 na tel. 775 733 784. Následně bude turnaj rozlosován a rozpis zápasů s pavoukem bude vyvěšen na webu do 11:00. První zápasy budou odehrány v pátek od 17:00. V pátek budou hrát pouze hráči z Prahy a blízkého okolí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
 
 
31.03.2020 11:03:25
2.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
 
02.03.2020 21:47:39
3.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
 
06.11.2019 18:04:59
4.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
 
30.12.2019 16:50:12
5.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
 
09.02.2020 14:28:59
6.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
 
05.01.2020 18:14:23
7.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
267
15
 
 
18.02.2020 08:34:03
8.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
01.11.2019 00:21:51
9.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
 
03.01.2020 21:05:14
10.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
 
12.03.2020 10:24:13
11.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
 
 
18.02.2020 10:14:27
12.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
 
 
01.11.2019 08:01:06
13.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
 
31.10.2019 23:53:06
14.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
 
02.11.2019 01:01:09
15.
Kodada Jan 23.06.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
605
9
 
 
05.11.2019 21:36:37
16.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
905
6
 
 
21.11.2019 18:39:39
17.
Keim Josef 01.09.2009 Tenis Banka Praha
1379
4
 
 
06.03.2020 15:06:32
18.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:43:04
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:50:51
2.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:55:13
3.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:57:45
4.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:18:50
5.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:29:33
6.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:34:48
7.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:34:56
8.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 05:21:42
9.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
 
01.11.2019 08:04:00
10.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
01.11.2019 08:10:50
11.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
 
01.11.2019 08:36:29
12.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
 
03.11.2019 22:32:45
13.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
 
03.11.2019 23:12:47
14.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:27:54
15.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
04.11.2019 15:08:37
16.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
 
04.11.2019 20:50:02
17.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
06.11.2019 21:13:09
18.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
 
09.11.2019 10:03:35
19.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
20.11.2019 14:34:39
20.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
 
 
01.12.2019 20:22:58
21.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
 
06.01.2020 13:28:07
22.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
 
09.01.2020 16:08:48
23.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
 
15.01.2020 12:04:34
24.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
 
19.02.2020 23:54:24
25.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
10.03.2020 17:59:59
26.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
 
16.03.2020 17:51:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 13:04:15
2.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 21:14:10
3.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:21:21
4.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
278
15
 
odhlášeno hráčem
29.03.2020 17:29:50
5.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
 
odhlášeno hráčem
30.03.2020 14:57:24
6.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 16:59:35
7.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:59:14
8.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 22:00:22
9.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 23:51:49
10.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 09:09:15
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
02.04.2020 13:34:33
12.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
03.04.2020 19:52:13
13.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
04.04.2020 08:46:59
14.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
odhlášeno hráčem
07.04.2020 07:32:55
15.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.04.2020 13:38:48