Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
13.-18.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Jablonec D-Frýdlant n.O.
Kódové číslo:
516700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Hraje se na dvorcích ČLTK Bižuterie Jablonec n.N., z.s. , U Tenisu 3859/214, 46804 Jablonec n.N.
Prezentace: 12.8.2019 od 16,00 do 17,00 osobně nebo telefonicky na .č. 602 297 676
ředitel turnaje Miloslav Hajátko 777 736 980, m.hajatko@seznam.cz
vrchní rozhodčí Michaela Munzarová 602 297 676 - telefonická prezence pouze na toto číslo
ubytování Veronika Svobodová 777 775 004
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
32
45
 
 
01.07.2019 12:26:45
2.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
 
23.06.2019 12:26:15
3.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
16.05.2019 08:03:22
4.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
38
35
 
poslední dle CŽ
29.05.2019 16:47:40
5.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
40
35
 
nominace Praha
05.07.2019 15:15:40
6.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
nominace Praha
17.03.2019 10:51:26
7.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
42
35
1
nominace Praha
18.03.2019 18:40:14
8.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
 
nominace SM
25.06.2019 11:43:40
9.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
nominace Praha
16.03.2019 20:37:30
10.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
volná karta ČTS
09.06.2019 08:27:55
11.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
50
30
2
nominace Praha
04.06.2019 09:33:52
12.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
51
30
 
nominace Praha
02.06.2019 14:15:51
13.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
53
30
 
nominace ZČ
09.06.2019 19:18:58
14.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
 
nominace Praha
25.03.2019 15:40:27
15.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
nominace StČ
01.04.2019 16:10:28
16.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
 
nominace Praha
17.03.2019 14:28:00
17.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
volná karta ČTS
13.06.2019 10:04:17
18.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
60
30
 
nominace SČ
03.07.2019 12:02:22
19.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
67
25
9
nominace SM
03.06.2019 20:28:29
20.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
70
25
 
nominace StČ
06.06.2019 08:44:52
21.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
25
 
nominace SM
07.06.2019 13:04:26
22.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
73
25
 
nominace Praha
23.07.2019 12:35:02
23.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
75
25
17
nominace VČ
17.06.2019 09:15:43
24.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
76
25
 
nominace SČ
26.06.2019 11:53:17
25.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
 
nominace SM
03.04.2019 21:00:36
26.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
82
25
8
nominace JM
25.06.2019 11:03:20
27.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
25
 
volná karta ČTS
04.07.2019 19:51:50
28.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
85
25
 
nominace ZČ
05.06.2019 15:23:23
29.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
volná karta ČTS
15.03.2019 20:32:09
30.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
nominace VČ
20.03.2019 12:55:37
31.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
 
nominace JM
04.06.2019 14:57:46
32.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s.
102
20
 
nominace SM
04.06.2019 07:40:48
33.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
volná karta ČTS
12.07.2019 08:29:48
34.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
108
20
 
volná karta ČTS
17.06.2019 09:16:11
35.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
nominace SM
23.04.2019 09:20:56
36.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
 
volná karta ČTS
25.06.2019 11:03:48
37.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
116
20
11
volná karta ČTS
24.07.2019 11:36:47
38.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
volná karta ČTS
24.03.2019 14:09:42
39.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
nominace JČ
05.06.2019 13:39:30
40.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
nominace JČ
05.06.2019 13:40:05
41.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
129
15
 
nominace Praha
02.06.2019 14:06:14
42.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
132
15
31
volná karta ČTS
15.04.2019 13:30:59
43.
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl.
215
12
 
volná karta pořadatele
12.08.2019 13:58:43
44.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
volná karta ČTS
02.07.2019 11:17:56
45.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
volná karta ČTS
16.07.2019 20:01:30
46.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
nominace Praha
01.04.2019 18:46:03
47.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
nominace Praha
23.07.2019 12:14:44
48.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
664
4
135
volná karta pořadatele
08.08.2019 08:51:20

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
134
15
 
1. náhradník VČ
17.06.2019 09:16:34
2.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
1. náhradník Praha
04.06.2019 17:28:38
3.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
2. náhradník Praha
12.07.2019 21:53:46
4.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
3. náhradník Praha
19.03.2019 21:48:08
5.
Bůcha Milan 21.11.2005 Tenisklub Cheb
169
15
 
2. náhradník ZČ
15.03.2019 11:42:58
6.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
 
1. náhradník JM
25.06.2019 11:04:13
7.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
235
12
 
1. náhradník StČ
06.06.2019 08:45:30
8.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov
288
9
 
 
23.06.2019 15:09:08
9.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
305
9
65
 
31.07.2019 21:00:16
10.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
400
6
116
 
03.05.2019 19:30:22
11.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
489
6
172
2. náhradník JČ
11.06.2019 09:24:56
12.
Neveril Jakub 25.09.2006 TK Milo Olomouc
1083
1
 
 
22.05.2019 17:42:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
1083
1
476
odhlášeno hráčem
06.05.2019 19:19:47
2.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
576
4
642
odhlášeno hráčem
03.07.2019 10:08:24
3.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
odhlášeno hráčem
18.07.2019 14:26:19
4.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
358
9
84
odhlášeno hráčem
23.07.2019 06:34:01
5.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 10:58:45
6.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
odhlášeno hráčem
29.07.2019 22:13:53
7.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 20:54:17
8.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
odhlášeno hráčem
02.08.2019 10:15:51
9.
Brašna Dominik 29.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
132
15
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 16:31:08
10.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
84
25
16
odhlášeno hráčem
05.08.2019 09:34:54
11.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
odhlášeno hráčem
06.08.2019 10:02:57
12.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
odhlášeno hráčem
07.08.2019 10:53:49
13.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
odhlášeno hráčem
07.08.2019 19:24:06
14.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
726
4
45
odhlášeno pořadatelem
09.08.2019 09:25:40
15.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
odhlášeno hráčem
09.08.2019 18:56:58
16.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
37
45
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 13:34:15
17.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 21:25:38
18.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
odhlášeno hráčem
12.08.2019 09:01:06