Název: |
Mistrovství ČR staršího žactva |
Datum: |
13.-18.08. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Kódové číslo: |
516700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: Hraje se na dvorcích ČLTK Bižuterie Jablonec n.N., z.s. , U Tenisu 3859/214, 46804 Jablonec n.N.
Prezentace: 12.8.2019 od 16,00 do 17,00 osobně nebo telefonicky na .č. 602 297 676
ředitel turnaje Miloslav Hajátko 777 736 980, m.hajatko@seznam.cz
vrchní rozhodčí Michaela Munzarová 602 297 676 - telefonická prezence pouze na toto číslo
ubytování Veronika Svobodová 777 775 004
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rouchal Dominik |
01.10.2005 |
TO TJ Svitavy |
32 |
45 |
|
|
01.07.2019 12:26:45 |
2. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
34 |
45 |
|
|
23.06.2019 12:26:15 |
3. |
Jedlička Adam |
10.07.2005 |
TK Sparta Praha |
35 |
45 |
|
|
16.05.2019 08:03:22 |
4. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
38 |
35 |
|
poslední dle CŽ |
29.05.2019 16:47:40 |
5. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
40 |
35 |
|
nominace Praha |
05.07.2019 15:15:40 |
6. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
41 |
35 |
|
nominace Praha |
17.03.2019 10:51:26 |
7. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
42 |
35 |
1 |
nominace Praha |
18.03.2019 18:40:14 |
8. |
Vašenka Daniel |
02.06.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
44 |
35 |
|
nominace SM |
25.06.2019 11:43:40 |
9. |
Kusý Jan |
14.03.2005 |
LTC Modřany 2005 |
45 |
35 |
|
nominace Praha |
16.03.2019 20:37:30 |
10. |
Hozman Dominik |
20.07.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
46 |
35 |
|
volná karta ČTS |
09.06.2019 08:27:55 |
11. |
Valeš Vojtěch |
03.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
50 |
30 |
2 |
nominace Praha |
04.06.2019 09:33:52 |
12. |
Rais Lukáš |
16.05.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
51 |
30 |
|
nominace Praha |
02.06.2019 14:15:51 |
13. |
Brill Jindřich |
07.05.2005 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
53 |
30 |
|
nominace ZČ |
09.06.2019 19:18:58 |
14. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
54 |
30 |
|
nominace Praha |
25.03.2019 15:40:27 |
15. |
Doubek Vojtěch |
16.08.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
56 |
30 |
|
nominace StČ |
01.04.2019 16:10:28 |
16. |
Vrba Jakub |
14.02.2005 |
TK Sparta Praha |
57 |
30 |
|
nominace Praha |
17.03.2019 14:28:00 |
17. |
Durovič Boris |
26.08.2005 |
I.ČLTK Praha |
58 |
30 |
|
volná karta ČTS |
13.06.2019 10:04:17 |
18. |
Douda Pavel |
07.03.2005 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
60 |
30 |
|
nominace SČ |
03.07.2019 12:02:22 |
19. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
67 |
25 |
9 |
nominace SM |
03.06.2019 20:28:29 |
20. |
Bouček František |
17.07.2005 |
Slavoj Český Brod |
70 |
25 |
|
nominace StČ |
06.06.2019 08:44:52 |
21. |
Kubatko Dominik |
29.03.2005 |
TK Slavia Orlová |
71 |
25 |
|
nominace SM |
07.06.2019 13:04:26 |
22. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
73 |
25 |
|
nominace Praha |
23.07.2019 12:35:02 |
23. |
Vrtěna Jakub |
17.07.2006 |
TO TJ Svitavy |
75 |
25 |
17 |
nominace VČ |
17.06.2019 09:15:43 |
24. |
Macháček Filip William |
03.05.2005 |
- |
76 |
25 |
|
nominace SČ |
26.06.2019 11:53:17 |
25. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
80 |
25 |
|
nominace SM |
03.04.2019 21:00:36 |
26. |
Peták Denis |
18.07.2006 |
TK Sparta Praha |
82 |
25 |
8 |
nominace JM |
25.06.2019 11:03:20 |
27. |
Bako Jan |
23.08.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
82 |
25 |
|
volná karta ČTS |
04.07.2019 19:51:50 |
28. |
Kolářík Jakub |
13.04.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
85 |
25 |
|
nominace ZČ |
05.06.2019 15:23:23 |
29. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
87 |
25 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 20:32:09 |
30. |
Fiala Martin |
24.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
91 |
20 |
22 |
nominace VČ |
20.03.2019 12:55:37 |
31. |
Blumaier Daniel |
20.05.2005 |
ŽLTC Brno |
95 |
20 |
|
nominace JM |
04.06.2019 14:57:46 |
32. |
Lankočí Matyáš |
29.08.2005 |
TK Havířov, z.s. |
102 |
20 |
|
nominace SM |
04.06.2019 07:40:48 |
33. |
Kučera Jonáš |
15.09.2006 |
LTK Liberec |
102 |
20 |
7 |
volná karta ČTS |
12.07.2019 08:29:48 |
34. |
Matějíček Petr |
20.07.2005 |
TO SK Žamberk |
108 |
20 |
|
volná karta ČTS |
17.06.2019 09:16:11 |
35. |
Frömel Karel |
13.01.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
111 |
20 |
5 |
nominace SM |
23.04.2019 09:20:56 |
36. |
Juřena Michal |
04.10.2005 |
TK Zlín |
112 |
20 |
|
volná karta ČTS |
25.06.2019 11:03:48 |
37. |
Horák Filip |
14.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
116 |
20 |
11 |
volná karta ČTS |
24.07.2019 11:36:47 |
38. |
Leipner Petr |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
121 |
20 |
15 |
volná karta ČTS |
24.03.2019 14:09:42 |
39. |
Mojžíš Patrik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
121 |
20 |
39 |
nominace JČ |
05.06.2019 13:39:30 |
40. |
Mojžíš Dominik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
128 |
15 |
27 |
nominace JČ |
05.06.2019 13:40:05 |
41. |
Starý Michal |
12.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
129 |
15 |
|
nominace Praha |
02.06.2019 14:06:14 |
42. |
Pokorný Jiří |
29.03.2006 |
TK Olymp Praha |
132 |
15 |
31 |
volná karta ČTS |
15.04.2019 13:30:59 |
43. |
Košek Jan Lucas |
14.10.2005 |
Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. |
215 |
12 |
|
volná karta pořadatele |
12.08.2019 13:58:43 |
44. |
Hanzelín Filip |
29.04.2006 |
I.ČLTK Praha |
230 |
12 |
6 |
volná karta ČTS |
02.07.2019 11:17:56 |
45. |
Hänel Tom |
02.06.2006 |
TK Sparta Praha |
306 |
9 |
24 |
volná karta ČTS |
16.07.2019 20:01:30 |
46. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
412 |
6 |
20 |
nominace Praha |
01.04.2019 18:46:03 |
47. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
582 |
4 |
3 |
nominace Praha |
23.07.2019 12:14:44 |
48. |
Rašín Jakub |
22.06.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
664 |
4 |
135 |
volná karta pořadatele |
08.08.2019 08:51:20 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Král Libor |
13.09.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
134 |
15 |
|
1. náhradník VČ |
17.06.2019 09:16:34 |
2. |
Krištůfek Lukáš |
16.08.2005 |
SK Aritma Praha |
135 |
15 |
|
1. náhradník Praha |
04.06.2019 17:28:38 |
3. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
151 |
15 |
30 |
2. náhradník Praha |
12.07.2019 21:53:46 |
4. |
Čepl Filip |
24.01.2006 |
TK Sparta Praha |
161 |
15 |
14 |
3. náhradník Praha |
19.03.2019 21:48:08 |
5. |
Bůcha Milan |
21.11.2005 |
Tenisklub Cheb |
169 |
15 |
|
2. náhradník ZČ |
15.03.2019 11:42:58 |
6. |
Laštovička Luboš |
27.02.2005 |
TK Spartak Jihlava |
193 |
12 |
|
1. náhradník JM |
25.06.2019 11:04:13 |
7. |
Židů Petr |
21.01.2005 |
TJ LTC Poděbrady |
235 |
12 |
|
1. náhradník StČ |
06.06.2019 08:45:30 |
8. |
Velčovský Vojtěch |
20.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
288 |
9 |
|
|
23.06.2019 15:09:08 |
9. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
305 |
9 |
65 |
|
31.07.2019 21:00:16 |
10. |
Rieser Frederik William |
31.12.2006 |
TK Olymp Praha |
400 |
6 |
116 |
|
03.05.2019 19:30:22 |
11. |
Malý Matouš |
03.02.2006 |
TK Pelhřimov |
489 |
6 |
172 |
2. náhradník JČ |
11.06.2019 09:24:56 |
12. |
Neveril Jakub |
25.09.2006 |
TK Milo Olomouc |
1083 |
1 |
|
|
22.05.2019 17:42:21 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bešík Dominik |
06.10.2007 |
TK Severní Terasa |
1083 |
1 |
476 |
odhlášeno hráčem |
06.05.2019 19:19:47 |
2. |
Sedláček Mirek |
17.01.2006 |
LTC Houštka |
576 |
4 |
642 |
odhlášeno hráčem |
03.07.2019 10:08:24 |
3. |
Soumar Matyáš |
22.07.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
337 |
9 |
387 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2019 14:26:19 |
4. |
Krňávek David |
07.10.2006 |
TC Brno. |
358 |
9 |
84 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 06:34:01 |
5. |
Prášek Vojtěch |
23.01.2005 |
ŽLTC Brno |
147 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 10:58:45 |
6. |
Kumstát Jan |
02.01.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
170 |
15 |
10 |
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 22:13:53 |
7. |
Hrazdil Jan |
04.03.2005 |
I.ČLTK Praha |
31 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2019 20:54:17 |
8. |
Sedlář Josef |
01.05.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
92 |
20 |
12 |
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 10:15:51 |
9. |
Brašna Dominik |
29.11.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
132 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 16:31:08 |
10. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
84 |
25 |
16 |
odhlášeno hráčem |
05.08.2019 09:34:54 |
11. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1083 |
1 |
261 |
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 10:02:57 |
12. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
139 |
15 |
23 |
odhlášeno hráčem |
07.08.2019 10:53:49 |
13. |
Korec Zdeněk |
06.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
330 |
9 |
56 |
odhlášeno hráčem |
07.08.2019 19:24:06 |
14. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
726 |
4 |
45 |
odhlášeno pořadatelem |
09.08.2019 09:25:40 |
15. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
203 |
12 |
38 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 18:56:58 |
16. |
Vintera Michal |
30.01.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
37 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 13:34:15 |
17. |
Prusenovský Adam |
21.07.2005 |
TK Zlín |
154 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 21:25:38 |
18. |
Klimas Jan |
05.11.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
146 |
15 |
18 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 09:01:06 |
|