Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Sparta Cup 2018
Pořadatel:  TK Sparta Praha
Datum:  27.-30.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kusý Jan
 
 
 
Sedláček Mirek
6:0, 6:0
 
Brettl Filip
7:6 (7), 6:2
 
Rieser Frederik William
6:1, 6:1
 
Brázda Filip
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Holub Lukáš J.
 
Bůcha Milan
6:2, 6:3
 
 
 
Petera Patrik
1:6, 6:3, 6:3
 
Havrland Lukáš
6:2, 6:0
 
Soukup Albert
6:2, 6:1
 
Augustýn Tadeáš
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Leipner Petr
 
Fiala Martin
1:6, 7:6 (2), 6:3
 
 
 
Sklenička Štěpán
6:4, 6:2
 
Silbernágl Kryštof
2:6, 7:6, 2:0, scr.
 
Nový Mikoláš
6:2, 6:1
 
Ha Duc Hieu
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Ulrich Patrik
 
Pokorný Jiří
6:1, 6:3
 
 
 
Soumar Matyáš
6:1, scr.
 
Hanzelín Filip
6:0, 6:0
 
Pajer Ivan
6:2, 6:4
 
Šmejkal Šimon
6:4, 3:6, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Šiler Martin
 
Horák Filip
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
Vlček Daniel
6:3, 6:3
 
Ladman Filip
6:3, 6:1
 
Tuša Robert
6:1, 3:6, 6:1
 
Roubal Filip
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Šafrata Jan
 
Čepl Filip
6:7 (4), 6:3, 6:2
 
 
 
Kralik Florian
6:2, 6:2
 
Kusák Jan
6:2, 6:1
 
Kusý Jakub
6:1, 6:2
 
Košek Martin
6:0, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Kolářík Jakub
 
Petrofský Martin
6:1, 6:2
 
 
 
Havránek Šimon
6:4, 6:1
 
Klíma Adam
6:0, 6:0
 
Fröhlich Jan
6:1, 6:3
 
Burda Oliver Petr
7:5, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Burián Marek
 
Krištůfek Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Fröhlich Max
6:4, 6:1
 
Škopek Martin
6:0, 6:2
 
Hanzl Jan
6:2, 6:1
 
Bureš Oliver
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Brill Jindřich
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kusý Jan 4535
Brill Jindřich 5330
Kolářík Jakub 8525
Fiala Martin 9120
Petrofský Martin 11520
Horák Filip 11620
Leipner Petr 12120
Šiler Martin 12520
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 512121

Kusý Jan - Brill Jindřich
 
 
 
Brázda Filip - Duričič Filip
scr.
 
Augustýn Tadeáš - Čepl Filip
6:1, 6:1
 
Košek Martin - Škopek Martin
6:3, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Havránek Šimon - Krištůfek Lukáš
 
Holub Lukáš J. - Šiler Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Kralik Florian - Sedláček Mirek
scr.
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
0:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 7:5
 
Bůcha Milan - Roubal Filip
3:6, 7:5, 1:0 (12)
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Petrofský David - Petrofský Martin
 
Burián Marek - Ulrich Patrik
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Silbernágl Kryštof - Soumar Matyáš
 
Burda Oliver Petr - Rieser Frederik William
6:4, 6:1
 
Hanzl Jan - Pajer Ivan
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Fiala Martin - Leipner Petr
 
Pokorný Jiří - Vlček Daniel
6:4, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Petera Patrik - Soukup Albert
 
Kusák Jan - Tuša Robert
6:0, 6:3
 
Brettl Filip - Nový Mikoláš
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Kolářík Jakub - Šafrata Jan
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Velký počet skrečí byl způsoben pokračující nevolností z dvouhry (Pokorný) nebo nenastoupením k zápasu druhý den turnaje z různých důvodů (např. jiné sportovní aktivity hráčů).
Počet dvojic21
NasazeníBH
Kusý Jan 4535
Brill Jindřich 5330
Kolářík Jakub 8525
Fiala Martin 9120
Petrofský Martin 11520
Leipner Petr 12120
Šiler Martin 12520
Šafrata Jan 12715
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 514121

Tisková PDF verze hracího plánu