Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Datum:  13.-17.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Peták Denis
 
 
 
Šimeček David
6:1, 6:2
 
Řehák Daniel
6:1, 6:1
 
Grois Ondřej
4:6, 6:0, 7:5
 
Postupa Martin
1:6, 6:3, 7:5
 
Pospíšil Matěj
6:2, 6:0
 
Mojžíš Dominik
6:4, 6:4
 
Holub Lukáš J.
6:3, 6:4
 
 
 
Bureš Oliver
scr.
 
Knesl David
6:0, 6:2
 
Beneš Daniel
6:2, 6:1
 
Horák Adam
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Frömel Karel
 
Hänel Tom
6:3, 3:6, 6:2
 
 
 
Fiala Jiří
6:0, 6:0
 
Prokeš Bedřich
2:6, 7:6, 6:4
 
Kozlovský Matyáš
6:3, 6:2
 
Káňa Viktor
6:1, 6:1
 
Horáček Josef
7:5, 6:3
 
Mrva Maxim
6:1, 6:3
 
Kratochvíl Tomáš
6:3, 6:1
 
 
 
Sedlář Josef
6:2, 6:1
 
Kopel Šimon
6:0, 6:2
 
Doskočil Martin
7:5, 6:2
 
Václavík Miroslav
6:0, 6:0
 
 
7:6, 6:0
 
Leipner Petr
 
Kučera Jonáš
7:6, 3:6, 6:3
 
 
 
Klimša Ondřej
6:0, 6:2
 
Pešat Oliver
7:5, 6:2
 
Šima Patrik
6:1, 6:3
 
Řehák Adam
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Mojžíš Patrik
 
Šafrata Jan
6:3, 6:1
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:4
 
Šnajdr Denis
6:2, 6:2
 
Beránek Ondřej
6:4, 4:6, 6:3
 
Hrubý Václav
3:6, 6:4, 6:3
 
Kuřitka Lukáš
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Krakovský Denis
 
Soukup Adam
6:1, 6:0
 
 
 
Chodura Sebastian
6:4, 3:6, 6:2
 
Martinovič Filip
6:1, 6:0
 
Hanačík Antonín
6:1, 6:1
 
Pytel Šimon
7:6, 6:4
 
 
3:6, 6:1, 6:1
 
Fiala Martin
 
Klimas Jan
6:3, 5:7, 6:2
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:1
 
Škvara Eduard
6:2, 6:2
 
Bartoš Adrian
6:0, 6:0
 
Vlček Daniel
7:5, 0:6, 6:3
 
Komrska Jan
6:1, 6:2
 
 
6:3, 7:6
 
Horák Filip
 
Rozhodčí turnaje: Flašar Petr (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Losoval: hráč Doskočil Martin Program čtvrtek 16.7.: 8.30 hod SF dvouhry, poté Finále dvouhry a Finále čtyřhry dle časových možností.
Počet účastníků52
NasazeníBH
Peták Denis 2645
Horák Filip 2745
Krakovský Denis 2845
Hänel Tom 3045
Kučera Jonáš 3245
Frömel Karel 3835
Soukup Adam 4035
Leipner Petr 4235
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 512055

Horák Filip - Frömel Karel
 
 
 
Doskočil Martin - Káňa Viktor
6:1, 6:1
 
Sedlář Josef - Klimas Jan
6:4, 6:4
 
Kalousek Kryštof - Beneš Daniel
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
 
Peták Denis - Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:4
 
 
 
Řehák Adam - Postupa Martin
6:2, 6:3
 
Bartoš Adrian - Fiala Jiří
6:3, 3:6, 1:0
 
Kuřitka Lukáš - Pešat Oliver
6:1, 2:6, 1:0
 
Martinovič Filip - Horák Adam
6:1, 6:7, 1:0
 
 
6:1, 6:4
 
Leipner Petr - Fiala Martin
 
Beránek Ondřej - Knesl David
7:6, 6:2
 
 
 
Komrska Jan - Horáček Josef
4:6, 6:4, 1:0
 
Pospíšil Matěj - Šnajdr Denis
6:2, 6:7, 1:0
 
Prokeš Bedřich - Pytel Šimon
6:1, 6:4
 
Hanačík Antonín - Řehák Daniel
3:6, 6:2, 1:0
 
 
6:2, 6:0
 
Šafrata Jan - Kučera Jonáš
 
Hänel Tom - Vlček Daniel
7:6, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Mrva Maxim - Chodura Sebastian
 
Kozlovský Matyáš - Bureš Oliver
6:1, 6:4
 
Šimeček David - Krupa Lukáš
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:4
 
Krakovský Denis - Soukup Adam
 
Rozhodčí turnaje: Flašar Petr (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Peták Denis 2645
Horák Filip 2745
Krakovský Denis 2845
Hänel Tom 3045
Kučera Jonáš 3245
Frömel Karel 3835
Soukup Adam 4035
Leipner Petr 4235
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 514055

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bien Daniel05.05.2006TK Sparta Praha