Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  16.-20.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Kovačková Alena
 
 
 
Ondrášková Karolína
2:6, 6:4, 6:1
 
Blažková  Klára
6:2, 6:3
 
Felux Charlotte
6:1, 6:3
 
Zichlarzová Vanesa
7:6 (6), 6:3
 
Holubová Aneta
6:0, 6:2
 
 
 
Zourková Lucie
6:1, 6:4
 
 
 
Bervid Victoria
6:1, 6:1
 
Motyková Adéla
6:0, 6:0
 
Hettlerová Sofie
7:6 (5), 6:2
 
Chytilová Agatha
2:0, scr.
 
Samsonová Laura
6:1, 6:4
 
 
 
Forejtková Eliška
7:5, 6:0
 
 
 
Sekerková Veronika
6:0, 6:1
 
MIČOLOVÁ BEATA
6:1, 6:0
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:1
 
Farajpourová Aileen
6:1, 4:6, 6:1
 
Svobodová Jana
7:5, 6:4
 
 
 
Shejbalová Tereza
6:1, 6:1
 
 
 
Paštiková Julie
5:7, 6:1, 6:0
 
Cháňová Laura
6:0, 6:0
 
Piteráková Dominika
6:3, 6:4
 
Dostálová Christina
6:0, 6:1
 
Kultová Ellen
6:0, 6:2
 
 
 
Janíčkovičová Nikol
6:2, scr.
 
 
 
Ploskuňáková Lucie
6:0, 6:2
 
Marešová Sofie
6:4, 6:0
 
Slavíková Barbora
6:4, 6:2
 
Ostravská Adéla
6:0, 6:4
 
Dobiášová Vanessa
6:2, 7:5
 
 
 
Jiráková Julie
6:1, 5:7, 7:5
 
 
 
Horutová Agáta
6:0, 6:2
 
Svobodová Vanessa
1:6, 6:4, 6:2
 
Eliášová Veronika
6:1, 4:6, 6:3
 
Ječmínková Karolína
6:0, 6:1
 
Jiroušková Monika
6:2, 7:5
 
 
 
Veselá Barbora
3:6, 7:6 (4), 7:5
 
 
 
Růžičková Tereza
6:0, 6:0
 
Taxová Victoria
6:0, 6:1
 
Boudová Valerie
6:4, 3:6, 7:5
 
Slaměníková Lucie
7:5, 6:3
 
Piteráková  Natálie
6:4, 6:4
 
 
 
Katzerová Ellen
6:3, 3:6, 6:0
 
 
 
Zdeňková Anna
6:3, 6:4
 
Ludvová Anna
7:5, 2:6, 7:6 (5)
 
Šrotová Linda
6:1, 6:0
 
Herdická Nicole Emma
4:6, 6:4, 6:2
 
Valentová Karolina
6:1, 6:1
 
 
 
Poznámka pořadatele: hráčka Havlová Nela byla z důvodu onemocnění matky odhlášena ještě před koncem prezence do kvalifikace z hlavní soutěže.Na její místo byla zařazena 1.náhradnice z Q (Bervid).
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kovačková Alena 2245
Valentová Karolina 2345
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Janíčkovičová Nikol 4435
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 812200

Forejtková Eliška - Jiroušková Monika
 
 
 
Marešová Sofie - Svobodová Vanessa
6:0, 6:0
 
Cháňová Laura - Motyková Adéla
3:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Farajpourová Aileen - Ječmínková Karolína
7:6 (1), 6:1
 
 
 
Bervid Victoria - Kultová Ellen
6:0, 6:2
 
 
 
Valentová Karolina - Veselá Barbora
6:0, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
Dostálová Christina - Ostravská Adéla
6:1, 6:0
 
Felux Charlotte - Šrotová Linda
6:4, 7:5
 
Ploskuňáková Lucie - Herdická Nicole Emma
6:2, 6:4
 
Slavíková Barbora - Zdeňková Anna
6:1, 6:3
 
Jiráková Julie - Zourková Lucie
6:3, 6:2
 
 
 
Svobodová Jana - Piteráková  Natálie
6:1, 6:3
 
 
 
Slaměníková Lucie - Růžičková Tereza
6:3, 7:5
 
Ludvová Anna - Taxová Victoria
6:3, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol - Sekerková Veronika
4:6, 6:0, 1:0 (8)
 
Shejbalová Tereza - Eliášová Veronika
6:4, 6:1
 
Dobiášová Vanessa - Katzerová Ellen
7:6 (3), 6:3
 
 
 
Paštiková Julie - Melicharová Kateřina
6:3, 7:5
 
 
 
Piteráková Dominika - MIČOLOVÁ BEATA
6:0, 6:0
 
 
 
Holubová Aneta - Chytilová Agatha
6:4, 7:5
 
Ondrášková Karolína - Boudová Valerie
6:3, 6:4
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:2, 6:3
 
 
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Kovačková Alena 2245
Valentová Karolina 2345
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Janíčkovičová Nikol 4435
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 814200

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Havlová Nela10.07.2008TK Na Dolině o.s.
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha
Nováková Laura24.10.2008TK Slavia Plzeň
Martináková Adéla01.09.2008Tennis Hill Havířov o.s.