Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  HAMR CUP
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  12.-15.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Janíčkovičová Nikol
 
 
 
Heřmanová Tereza
6:1, 6:0
 
Bendova Kristyna
4:6, 7:6 (5), 6:4
 
Polatová Natálie
6:0, 6:1
 
Hůlková Amálie
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Těhníková Ester
 
Šturcová Nikola
7:5, 6:1
 
 
 
Bejčková Adéla
7:5, 6:3
 
Klůfová Iva
6:1, 6:2
 
Matoušková Barbora
4:6, 6:1, 6:0
 
Rainke Klaudie
6:2, 6:2
 
 
6:3, 7:6 (1)
 
Vobořilová Anna
 
Žoldáková Denisa
6:3, 6:0
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:4, 6:2
 
Krejsová Laura
6:0, 6:1
 
Mottlová Anna
6:0, 6:1
 
Tešková Sára
6:2, 6:0
 
 
7:6 (7), 7:5
 
Michálková Adriena
 
Švejcarová Marie
7:5, 6:4
 
 
 
Mojžíšová Vendula
7:6 (3), 6:1
 
Smetanová Lilian
6:4, 6:4
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:1, 6:3
 
Tofi Vanessa
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Donald Natalie
 
Kudrnáčová Eliška
6:2, 6:2
 
 
 
Benetková Jessica
6:2, 6:0
 
Jirousková Karoline
6:1, 6:2
 
Zdeňková Anna
6:4, 6:2
 
Drbalová Linda
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Chlubnová Lucie
 
Boučková Karolína
6:4, 6:3
 
 
 
Neverilova Lea
1:6, 6:1, 6:2
 
Farajpourová Aileen
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Hrdinová Sofie
 
 
6:1, 6:1
 
Melicharová Kateřina
 
Slavíková Barbora
3:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Jarolímková Nikol Marie
7:6 (1), 6:1
 
Nováková Laura
6:1, 6:3
 
Sekerková Veronika
6:1, 6:2
 
Skriplenok Alina
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Mošková Natálie
 
Urbanova Berenika
6:4, 6:1
 
 
 
Bervid Victoria
6:2, 7:5
 
Svobodová Vanessa
6:2, 6:2
 
Hartigova Valerie
6:2, 6:2
 
Pažoutová Nela
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Svobodová Jana
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Možnost rozehrávky od 8 do 8:45 na kurtu 2 a 5, poté uklidit kurt a v 8:55 sraz na ředitelství turnaje na zahájení. Finále ve čvrtek 15.8. v 9 hodin.
Počet účastníků47
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4435
Svobodová Jana 5030
Žoldáková Denisa 7725
Melicharová Kateřina 8125
Slavíková Barbora 10220
Donald Natalie 10320
Vobořilová Anna 11515
Kudrnáčová Eliška 12515
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 812190

Svobodová Jana - Žoldáková Denisa
 
 
 
Heřmanová Tereza - Svobodová Vanessa
6:1, 6:3
 
Pažoutová Nela - Bendova Kristyna
6:3, 6:1
 
Hrdinová Sofie - Hartigova Valerie
6:0, 6:1
 
 
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Těhníková Ester - Šturcová Nikola
 
Sekerková Veronika - Janíčkovičová Nikol
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
Klůfová Iva - Hůlková Amálie
6:2, 6:0
 
Jirousková Karoline - Kudrnáčová Eliška
6:1, 6:1
 
Bejčková Adéla - Matoušková Barbora
6:2, 6:1
 
Drbalová Linda - Skriplenok Alina
6:3, 6:2
 
 
7:5, 7:5
 
Mošková Natálie - Michálková Adriena
 
Bervid Victoria - Donald Natalie
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Tešková Sára - Vobořilová Anna
 
Rainke Klaudie - Krejsová Laura
6:1, 7:6 (2)
 
Jarolímková Nikol Marie - Mottlová Anna
1:6, 7:6 (3), 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:3
 
Boučková Karolína - Slavíková Barbora
 
Urbanova Berenika - Chlubnová Lucie
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Tofi Vanessa - PLAČKOVÁ MARKÉTA
 
Zdeňková Anna - Nováková Laura
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Smetanová Lilian - Polatová Natálie
7:5, 7:6 (8)
 
 
6:3, 7:5
 
Fajmonová Sarah Melany - Melicharová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčky Bervid ,Dolald -1 napomenutí za nevhodné chování, 2 napomenutí (ztráta bodu) za slovní napadení rozhodčí ze strany doprovodu sl.Bervid
Počet dvojic21
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4435
Svobodová Jana 5030
Žoldáková Denisa 7725
Melicharová Kateřina 8125
Fajmonová Sarah Melany 9820
Slavíková Barbora 10220
Donald Natalie 10320
Vobořilová Anna 11515
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 814190

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Divilová Sára30.01.2007TC Dvůr Králové, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benetková Jessica13.03.2009I.ČLTK Praha