Český tenisový svaz

Boučková Karolína

Datum narození:
07.05.2008
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Slavoj Český Brod
173 (15)
 
 
 
2020
Slavoj Český Brod
88 (20)
496 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

30
2
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
30/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

-
2
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
9
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
0
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

16>8 Irahola, Jirousková - Boučková, Tikalová 6:2, 6:7 (41012)
získané body: 0 b.