Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  17.-21.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Sedlář Josef
 
 
 
Žiška Štěpán
6:1, 6:0
 
Klofáč Tobiáš
5:7, 7:5, 6:3
 
Hänel Tom
2:6, 6:2, 6:3
 
Mojžíš Patrik
6:3, 6:4
 
 
6:3, 7:5
 
Kratochvíl Tomáš
 
Knesl David
6:3, 3:6, 6:3
 
 
 
Sršeň Alexandr
7:5, 6:4
 
Doskočil Martin
6:0, 6:0
 
Soukup Adam
3:6, 6:0, 6:3
 
Košárko Filip
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Krakovský Denis
 
Horák Filip
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Raštica Jan
7:5, 3:0, scr.
 
Čepelík Matouš
7:5, 6:3
 
Bien Daniel
6:2, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Sklenička Štěpán
 
Fiala Martin
2:6, 7:6 (1), 6:3
 
 
 
Škrlík Mathias
7:5, 3:6, 6:3
 
Komrska Jan
6:4, 2:6, 7:5
 
Burián Marek
6:1, 6:1
 
Bursa Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Švojgr Kryštof
 
Šafrata Jan
6:4, 6:2
 
 
 
Mojžíš Dominik
6:1, 6:0
 
Petrofský David
6:1, 4:6, 6:0
 
Šmejcký Jakub
6:4, 5:7, 6:3
 
Sanders Oliver
4:6, 7:6 (9), 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Čepl Filip
 
Kumstát Jan
7:5, 7:6 (4)
 
 
 
Leipner Petr
6:2, 6:3
 
Postupa Martin
6:2, 6:1
 
Kločurek Daniel
2:6, 6:2, 6:2
 
Krejčí Matyáš
4:6, 6:4, 6:2
 
 
2:6, 6:3, 6:4
 
Hanzelín Filip
 
Kučera Jonáš
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Horáček Josef
2:6, 7:6 (2), 7:6 (2)
 
Stejskal Adam
6:4, 7:5
 
Tuša Robert
6:1, 7:5
 
Dvořák Filip
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Holub Lukáš J.
 
Chodura Sebastian
2:6, 6:2, 6:0
 
 
 
Břicháček Bedřich
6:2, 6:2
 
Volf Matěj
6:3, 6:2
 
Ulrich Patrik
0:6, 6:1, 6:1
 
Kubec Filip
6:1, 6:1
 
 
0:6, 6:1, 6:2
 
Mrva Maxim
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Horák Filip 2660
Hanzelín Filip 2760
Krakovský Denis 3345
Kučera Jonáš 3845
Šafrata Jan 3845
Švojgr Kryštof 4245
Kategorie : 14Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 712204

Mrva Maxim - Sedlář Josef
 
 
 
Raštica Jan - Komrska Jan
6:2, 6:3
 
Doskočil Martin - Žiška Štěpán
6:1, 6:3
 
Fiala Martin - Hänel Tom
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Bien Daniel - Kumstát Jan
 
Horák Filip - Krakovský Denis
1:6, 6:1, 1:0 (12)
 
 
 
Dvořák Filip - Krejčí Matyáš
7:5, 6:3
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:2, 6:1
 
Čepelík Matouš - Škrlík Mathias
7:6 (4), 4:6, 1:0 (8)
 
Burián Marek - Volf Matěj
6:3, 6:4
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Čepl Filip - Sklenička Štěpán
 
Holub Lukáš J. - Leipner Petr
6:4, 6:2
 
 
 
 
7:6 (2), 6:3
 
Kločurek Daniel - Kozlovský Matyáš
 
Postupa Martin - Stejskal Adam
6:2, 6:4
 
Košárko Filip - Šmejcký Jakub
6:7 (5), 7:6 (3), 1:0 (11)
 
 
6:0, 6:3
 
Kučera Jonáš - Švojgr Kryštof
 
Chodura Sebastian - Knesl David
6:1, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
scr.
 
Kubec Filip - Tuša Robert
 
Klofáč Tobiáš - Ulrich Patrik
7:6 (4), 7:6 (4)
 
Petrofský David - Šafrata David
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Hanzelín Filip - Valeš Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Horák Filip 2660
Hanzelín Filip 2760
Krakovský Denis 3345
Kučera Jonáš 3845
Švojgr Kryštof 4245
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714204

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Olmer Filip04.10.2007WILSON Tenis Centrum

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sedlář Josef01.05.2007TK AGROFERT Prostějov
Valeš Vojtěch03.01.2006LTC Modřany 2005