Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  20.-23.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Svoboda Josef
 
 
 
Šmejc Dominik
6:1, 6:1
 
Zeman Patrik
6:1, 6:2
 
Novotný Jakub
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Laššan Radek
6:1, 6:0
 
 
 
Suchánek Pavel
6:1, 6:0
 
 
 
Chmelař Marek
6:2, 6:2
 
Dufek Šimon
6:1, 6:0
 
Vondruška Viktor
6:2, 6:3
 
Salivar Sebastian
6:1, 6:0
 
Ploc Matouš
6:1, 6:0
 
 
 
Rat Daniel
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Mikeš Marek
6:2, 6:2
 
Hušek Richard
6:4, 6:3
 
Maršík Matyáš
6:2, 6:3
 
 
 
Vágner Dominik
6:3, 6:3
 
 
 
Dymák Filip
6:1, 7:6 (1)
 
 
 
Holý Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Hrubeš Jakub
6:3, 6:1
 
Štěpánek Kryštof
6:0, 6:1
 
Fencl Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Novák Matěj
7:5, 6:1
 
 
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:1, 6:2
 
Drlík David
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Lošák Petr
6:2, 6:1
 
Sviták Matěj
6:4, 6:4
 
Sirotek Oskar
6:1, 6:4
 
 
 
Slavík  Jakub
6:2, 6:0
 
 
 
Nosek Jan
6:1, 6:0
 
 
 
Záhornický Matyáš
6:1, 6:1
 
Dufek Pavel Oliver
6:1, 6:2
 
Majera Denis
6:3, 6:3
 
 
 
Boháč Antonín
2:6, 7:5, 1:0 (5)
 
 
 
Vokroj Marek
7:6 (0), 6:2
 
Štěpánek Adam
7:5, 7:5
 
Pelda Martin
scr.
 
Koutník Tomáš
6:7 (4), 6:2, 1:0 (13)
 
Klacek  Tadeáš
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
 
 
Šuda Štěpán
6:3, 6:3
 
 
 
Soumar Štěpán
6:0, 6:1
 
 
 
Němec Adam
6:7 (3), 6:1, 1:0 (8)
 
Šimek Kristián
6:3, 6:3
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Vaněk Daniel
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Začátek všech zápasů v 9:00, pouze Němec - Šimek v 10:00. NB 11:00 Svoboda, Novotný, Laššan, Maršík, Vágner, Slavík, Nosek, Nuda, Soumar, Dymák, Holý, Ostatní NB 12:00 Přihlášky do čtyřhry do 13:00 Začátek všech zápasů osmifinále v úterý v 9:00. Program na středu: 9:00 semifinále, následuje finále
Počet účastníků43
NasazeníBH
Svoboda Josef 5235
Vaněk Daniel 6730
Majera Denis 7030
Rat Daniel 7530
Boháč Antonín 8625
Novák Matěj 11525
Ploc Matouš 13225
Fencl Tomáš 13420
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 712096

Vaněk Daniel - Brückner David
 
 
 
Dufek Pavel Oliver - Šuda Štěpán
6:1, 6:1
 
Pšeničnyj Dmitrij - Maršík Matyáš
6:3, 7:5
 
Hušek Richard - Pelda Martin
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Boháč Antonín - Nosek Jan
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:3, 6:3
 
 
 
Chmelař Marek - Mikeš Marek
7:5, 6:0
 
Fencl Tomáš - Šimek Kristián
6:3, 6:2
 
Němec Adam - Drlík David
7:5, 6:3
 
 
 
 
2:6, 6:1, 1:0 (1)
 
Slavík  Jakub - Lošák Petr
 
Sirotek Oskar - Klacek  Tadeáš
6:4, 6:2
 
 
 
Záhornický Matyáš - Salivar Sebastian
7:5, 5:7, 1:0 (5)
 
 
 
Koutník Tomáš - Vondruška Viktor
6:3, 6:0
 
 
 
Majera Denis - Ploc Matouš
6:0, 6:2
 
 
 
Dymák Filip - Laššan Radek
6:2, 3:6 (4)
 
 
 
Holý Tomáš - Šmejc Dominik
6:0, 6:2
 
 
 
Vokroj Marek - Zeman Patrik
6:1, 6:3
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Rat Daniel - Svoboda Josef
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Dohrávky dnešních zápasů a pokračování čtyřhry ne dříve než 12:00. Zápasy Novák/vágner - Němec/Drlík a Záhornický/Salivar - Majera/Ploc byly přerušeny pro nepřízeň počasí.
Počet dvojic19
NasazeníBH
Brückner David 1560
Svoboda Josef 5235
Vaněk Daniel 6730
Majera Denis 7030
Rat Daniel 7530
Boháč Antonín 8625
Novák Matěj 11525
Ploc Matouš 13225
Kategorie : 11Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 714096

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brückner David20.03.2008Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.