Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
18.-20.01.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
706096
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P R E Z E N T A C E

lze formou sms na tel. 775 733 784 v čase 16:00-17:00. Pavouk s rozpisem jednotlivých zápasů bude na webu do 18:00.

P O Z O R jednotlivá utkání z kurtů č. 1 a 2 budou živě vysílána na webu VISTASPORT TV.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
 
17.01.2020 15:50:41
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
267
15
 
 
16.12.2019 10:54:50
3.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
285
12
 
volná karta
11.01.2020 20:04:23
4.
Šulc Matěj 18.07.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
508
9
 
 
05.01.2020 21:45:40
5.
Zaporozhchenko Yehor 21.02.2008 Tenis Centrum Lužiny
510
9
 
 
08.12.2019 09:28:45
6.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
640
9
 
 
15.12.2019 10:39:37
7.
Sidorov Alexandr 17.12.2009 TJ Radlice
657
9
 
 
14.11.2019 22:19:52
8.
Fiala Jindřich 03.09.2009 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1055
4
 
 
04.11.2019 20:52:59
9.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
 
 
07.01.2020 21:52:59
10.
Begun Rafael 20.10.2009 TJ Spoje Praha
1379
4
 
 
14.12.2019 15:07:03
11.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:53:41
12.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:08:56
13.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 11:46:36
14.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
volná karta
20.11.2019 14:20:01
15.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
volná karta
19.12.2019 06:12:33
16.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
volná karta
06.01.2020 11:20:45
17.
Haloda Daniel 04.03.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
 
13.01.2020 16:11:33
18.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
13.01.2020 16:12:32
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 22:32:09
2.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 17:29:02
3.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 23:42:54
4.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 13:15:51
5.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 07:51:34
6.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 12:51:34
7.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
480
9
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 10:53:49
8.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 12:17:14
9.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 14:06:16
10.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 15:06:40
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 16:43:28
12.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 13:57:01
13.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 06:32:25
14.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 09:54:19
15.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:51:15
16.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:19
17.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:26
18.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:27
19.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:27
20.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:28
21.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 21:11:45
22.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 09:23:21
23.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:33:04
24.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
294
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:43:36
25.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
310
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:14:08
26.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:21:59
27.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:28:57
28.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:36:15
29.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:55:02
30.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:55:04
31.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:58:22
32.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:58:32
33.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
12.01.2020 12:00:48
34.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
812
6
 
IS: kolizní přihláška
12.01.2020 12:00:56
35.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
12.01.2020 12:00:56
36.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 17:21:06
37.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
17.01.2020 15:54:54