Český tenisový svaz

Mašata David

Datum narození:
06.09.2009
Platnost reg. do:
14.02.2020
Klub:
TK PTA Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Žiželice B
0
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK PTA Kolín B - TO Sokol Nehvizdy
1
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sparta Kutná Hora - TK PTA Kolín B
1
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK PTA Kolín A - TK PTA Kolín B
0
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK PTA Kolín B - TK Čáslav
0
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK PTA Kolín B
1
7.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Žiželice B
0
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK PTA Kolín B - TO Sokol Nehvizdy
1
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sparta Kutná Hora - TK PTA Kolín B
2
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK PTA Kolín A - TK PTA Kolín B
0
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK PTA Kolín B - TK Čáslav
0
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK PTA Kolín B
1
7.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod C
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK PTA Kolín - Tenis Vlašim
1
2.
44 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK PTA Kolín - I. ČLTPK Čerčany
4
3.
44 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
1
4.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou B - TK PTA Kolín
1
5.
44 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK PTA Kolín - TO Sokol Nehvizdy
0
6.
44 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sport club Na Zámečku - TK PTA Kolín
3
7.
44 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK PTA Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK PTA Kolín - Tenis Vlašim
4
2.
44 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK PTA Kolín - I. ČLTPK Čerčany
0
3.
44 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
3
4.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou B - TK PTA Kolín
5
5.
44 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK PTA Kolín - TO Sokol Nehvizdy
4
6.
44 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sport club Na Zámečku - TK PTA Kolín
2
7.
44 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK PTA Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25