Český tenisový svaz
Datum:
14.-17.03.
Pořadatel:
LTC Tábor 1903 (B - 700)
Kódové číslo:
606155
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
9. května 697
39002 Tábor
Tel. (1):
602661989
Tel. (3):
381254483
E-mail:
bkt@bkt.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace: pátek 13.3. 15-17:00 (sms - 777 198 349)
Losování: pátek 18:00, poté bude zveřejněn los s pořadím zápasů
Hraje se na 2-3 kurtech v nafukovací hale (povrch umělá tráva)
Adresa haly: Václava Soumara 3039, Tábor
Rozhodčí: Monika Vašková

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
02.03.2020 23:24:25
2.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
 
28.02.2020 17:15:24
3.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
07.11.2019 17:33:38
4.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
13.11.2019 13:11:50
5.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
08.03.2020 17:34:28
6.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
10.02.2020 14:09:27
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
04.03.2020 10:53:50
8.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
26.02.2020 11:06:20
9.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
02.02.2020 23:53:19
10.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
 
22.12.2019 00:05:27
11.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
 
07.02.2020 14:44:35
12.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
10.03.2020 13:45:43
13.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
156
12
 
 
01.11.2019 01:52:30
14.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
161
12
 
 
01.11.2019 10:06:55
15.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
04.11.2019 22:12:42
16.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
10.03.2020 18:47:32
17.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
 
24.11.2019 13:54:20
18.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
01.11.2019 05:59:59
19.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
volná karta
01.11.2019 00:21:08
20.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
26.02.2020 10:50:07
21.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:21:21
22.
Havlíková Melanie 22.08.2006 TK ZVVZ Milevsko
686
3
 
 
02.02.2020 16:42:41
23.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
845
1
473
 
04.02.2020 12:44:09
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
odhlášeno hráčem
08.12.2019 16:46:48
2.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
239
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 16:59:52
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 08:22:51
4.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
187
9
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 13:13:49
5.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
odhlášeno hráčem
22.01.2020 18:55:29
6.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:53:45
7.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:17:46
8.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
693
3
188
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:27:55
9.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
odhlášeno hráčem
20.02.2020 15:57:08
10.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
22.02.2020 13:40:24
11.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
odhlášeno hráčem
23.02.2020 20:42:41
12.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
odhlášeno hráčem
25.02.2020 22:46:10
13.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
odhlášeno hráčem
26.02.2020 21:24:30
14.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
176
9
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 20:56:30
15.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
28.02.2020 20:09:06
16.
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Česká Třebová, z.s.
140
12
91
odhlášeno hráčem
29.02.2020 12:10:59
17.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
odhlášeno hráčem
29.02.2020 13:23:58
18.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:14:05
19.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
225
9
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 06:52:46
20.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
odhlášeno hráčem
05.03.2020 05:53:38
21.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 15:39:35
22.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 18:05:21
23.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 21:29:30
24.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
06.03.2020 11:51:19
25.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
odhlášeno hráčem
07.03.2020 08:25:40
26.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
odhlášeno hráčem
07.03.2020 09:59:20
27.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
odhlášeno hráčem
07.03.2020 11:28:27
28.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:06
29.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:58
30.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
611
4
136
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:58
31.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:00:33
32.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:19:37
33.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:35:05
34.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:39:34
35.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:39:14
36.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:11:38
37.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:36:43
38.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:47:43
39.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
548
4
305
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:52:15
40.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
odhlášeno hráčem
09.03.2020 12:40:00