Český tenisový svaz

Dementyeva Varvara

Datum narození:
14.04.2006
Platnost reg. do:
01.03.2022
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Solidarita Praha 10
640 (4)
 
 
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
409 (6)
 
 
 
2019
TJ Solidarita Praha 10
350 (1)
224 (9)
 
 
2020
SK HAMR, z.s.
 
187 (9)
664 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
2
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
2
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída A
9.6.2019, Tenis Cibulka B - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
3.
26. 3.třída A
23.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Petrovice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída A
9.6.2019, Tenis Cibulka B - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
3.
26. 3.třída A
23.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Petrovice
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
2
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
3
11.01.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
5
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

22
6
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/-

0
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
9
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
29.06.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/-

15
11
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

30
12
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

15
13
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
14
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/-

0
16
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/4

20
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
18
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

0
19
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

16
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
24
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
194/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
2
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
3
11.01.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
5
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
6
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

16
7
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/-

-
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
9
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
29.06.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/-

-
11
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

0
12
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

-
13
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
14
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/-

-
16
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/4

10
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
18
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

-
19
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
24
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
68/14
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

32>16 Růtová, Bušková - Dementyeva, Vachková 6:3, 7:6 (5)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
2.
34. 2.třída B
15.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
3.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TJ Solidarita Praha 10 B
6
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
2.
34. 2.třída B
15.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
3.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10