Český tenisový svaz

Dementyeva Varvara

Datum narození:
14.04.2006
Platnost reg. do:
01.03.2022
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Solidarita Praha 10
640 (4)
 
 
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
409 (6)
 
 
 
2019
TJ Solidarita Praha 10
350 (1)
224 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
2
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
2
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída A
9.6.2019, Tenis Cibulka B - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
3.
26. 3.třída A
23.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Petrovice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída A
9.6.2019, Tenis Cibulka B - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
3.
26. 3.třída A
23.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Petrovice
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

32>16 Růtová, Bušková - Dementyeva, Vachková 6:3, 7:6 (5)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
2.
34. 2.třída B
15.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
3.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TJ Solidarita Praha 10 B
6
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
2.
34. 2.třída B
15.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
3.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10