Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  15.-19.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Siniakov Daniel
 
 
 
Padevět Jonáš
6:2, 6:3
 
Neuwirth Filip
6:3, 6:4
 
Čech Jan
6:3, 7:5
 
Macek Matyáš
7:6 (9), 6:1
 
 
4:6, 6:3, 6:3
 
Nápravník Adam
 
Myslivec Šimon
6:0, 6:0
 
 
 
Křesina Adam
6:2, 2:6, 6:1
 
Babka Jakub
6:3, 6:2
 
Zlatohlávek Tomáš
scr.
 
Šlapák David
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Mikula Jakub
 
Prachař Jakub
6:1, 6:0
 
 
 
Cevik Mert
6:1, 6:4
 
Vašíř Adam
2:6, 6:2, 7:6 (4)
 
Novák Jakub
6:3, 6:4
 
Nicod Jakub
1:6, 6:2, 6:3
 
 
6:4, 7:6
 
Válek Ondřej
 
Kratochvíl Ondřej
6:4, 7:6
 
 
 
Bartoň Hynek
4:6, 6:3, 6:2
 
Růžička Tomáš
6:2, 6:2
 
Janoušek Lukáš
6:2, 4:6, 6:1
 
Horálek Dominik
6:3, 6:1
 
 
5:7, 7:5, 6:4
 
Křepinský Tomáš
 
Postupa Richard
6:2, 6:2
 
 
 
Říha Matyáš
6:4, 6:7 (5), 6:1
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:3
 
Klemens Filip
6:1, 6:2
 
Bušek Kryštof
6:3, 6:0
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Novák Marek
 
Zámečník Adam
6:2, 6:3
 
 
 
Apltauer Filip
6:2, 6:4
 
Jedlička Adam
6:1, 6:3
 
Jupa Jakub
3:6, 7:6 (2), 6:0
 
Opálka Matyas
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Baum Štěpán
 
Donald Matthew William
5:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Klír Lukáš
6:1, 6:1
 
Modrák Martin
7:5, 7:5
 
Nováček Filip
7:5, 6:3
 
Duda Adam
6:3, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Vejšický Oldřich
 
Palán David
6:3, 6:3
 
 
 
Knutson Dominik
6:0, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:2, 6:0
 
Hertl Otto
6:1, 6:4
 
Mrůzek Štěpán
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Burian Vojtěch
 
Poznámka pořadatele: Mikula scr. nemoc, Prachař napomenutí a ztráta bodu
Počet účastníků48
NasazeníBH
Siniakov Daniel 860
Burian Vojtěch 1360
Baum Štěpán 2445
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Donald Matthew William 3435
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 512266

Burian Vojtěch - Siniakov Daniel
 
 
 
Šťastný Zoran - Šlapák David
6:1, 6:4
 
Jedlička Adam - Vintera Michal
6:3, 7:6 (4)
 
Všetečka Jan - Knutson Dominik
6:1, 6:1
 
Čech Jan - Vašíř Adam
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Hertl Otto - Janoušek Lukáš
 
Postupa Richard - Myslivec Šimon
6:4, 6:1
 
 
 
Klír Lukáš - Neuwirth Filip
1:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Filip Jakub - Hozman Dominik
6:0, 6:1
 
Cevik Mert - Pelda Ondřej
6:0, 6:2
 
Nicod Jakub - Donald Matthew William
scr.
 
 
6:2, 6:0
 
Křepinský Tomáš - Horálek Dominik
 
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
6:1, 6:3
 
 
 
Hrdina Aleš - Palán David
6:3, 6:2
 
Apltauer Filip - Křesina Adam
7:5, 6:2
 
Nováček Filip - Opálka Matyas
6:3, 7:5
 
Padevět Jonáš - Jupa Jakub
scr.
 
 
scr.
 
Vejšický Oldřich - Mikula Jakub
 
Zámečník Adam - Bušek Kryštof
6:2, 6:3
 
 
 
Macek Matyáš - Říha Matyáš
7:5, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Novák Marek - Modrák Martin
scr.
 
Mrůzek Štěpán - Zlatohlávek Tomáš
7:5, 3:6, 1:0 (3)
 
Novák Jakub - Duda Adam
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Baum Štěpán - Prachař Jakub
 
Poznámka pořadatele: Mikula scr. nemoc, Říha scr. zranění, Cevik-Pelda scr. zdravotní důvody
Počet dvojic24
NasazeníBH
Siniakov Daniel 860
Burian Vojtěch 1360
Baum Štěpán 2445
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Donald Matthew William 3435
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 514266

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bílek David30.05.2003SK Týniště nad Orlicí
Machala Martin18.04.2003TK Milo Olomouc
Novotný Šimon01.01.2004TK Pernštýn 1897 Pardubice
Kameník Lukáš19.05.2003SK Aritma Praha