Český tenisový svaz

Šlapák David

Datum narození:
20.04.2003
Platnost reg. do:
22.11.2018
Klub:
LTK Liberec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LTK Liberec
383 (12)
 
 
 
2015
LTK Liberec
108 (25)
 
 
 
2016
LTK Liberec
75 (1)
550 (4)
 
 
2017
LTK Liberec
 
113 (20)
807 (4)
 
2018
LTK Liberec
 
58 (1)
470 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
24.07.2018, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
24.07.2018, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1B
28.4.2018, Start Liberec A - Severočeská tenisová C (Jablonec)
0
2.
DA1B
5.5.2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová C (Jablonec)
0
3.
DA1B
26.5.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - Slovan Liberec A
1
4.
DA1B
9.6.2018, Slavoj Litoměřice - Severočeská tenisová C (Jablonec)
1
5.
DA1B
16.6.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - TK LTC Děčín A
1
1.
Finále o postup do 2.ligy DA1A-DA1B
23.6. 2018, TK Louny B - Severočeská tenisová o.s. C Jablonec
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1B
28.4.2018, Start Liberec A - Severočeská tenisová C (Jablonec)
0
2.
DA1B
5.5.2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová C (Jablonec)
3
3.
DA1B
26.5.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - Slovan Liberec A
4
4.
DA1B
9.6.2018, Slavoj Litoměřice - Severočeská tenisová C (Jablonec)
1
5.
DA1B
16.6.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - TK LTC Děčín A
0
1.
Finále o postup do 2.ligy DA1A-DA1B
23.6. 2018, TK Louny B - Severočeská tenisová o.s. C Jablonec
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
29.4.2018, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
12
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
6
3.
DD1
20.5.2018, TCEN Hrádek nad Nisou A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
12
4.
DD1
27.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTK Liberec
0
5.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
6.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
29.4.2018, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
6
3.
DD1
20.5.2018, TCEN Hrádek nad Nisou A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
9
4.
DD1
27.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTK Liberec
0
5.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
11
6.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56