Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  17.-21.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Jedlička Adam
 
 
 
Pytel Šimon
6:1, 6:0
 
Klimas Jan
6:4, 4:6, 6:2
 
Prusenovský Adam
6:2, 6:3
 
Vaculík Robin
6:0, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Bako Jan
 
Kolářík Jakub
6:2, 6:3
 
 
 
Krupa Lukáš
6:2, 6:2
 
Ševčík Tadeáš
6:1, 6:2
 
Kalousek Kryštof
6:0, 6:1
 
Kuřitka Lukáš
3:6, 6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Douda Pavel
 
Valeš Vojtěch
4:6, 7:6, 6:1
 
 
 
Starý Michal
6:0, 6:2
 
Bien Daniel
5:7, 7:5, 6:3
 
Bárta Jan
6:3, 3:6, 6:4
 
Laštovička Luboš
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Šimeček David
 
Čížek Jiří
6:1, 6:3
 
 
 
Beneš Daniel
6:1, 6:0
 
Šafrata Jan
6:1, 6:0
 
Komrska Jan
6:4, 3:6, 6:4
 
Hänel Tom
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Brill Jindřich
 
Krakovský Denis
6:2, 6:0
 
 
 
Horáček Josef
6:1, 6:2
 
Vlček Daniel
6:1, 6:4
 
Špaček Jakub
6:2, 6:4
 
Chodura Sebastian
6:0, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Vrtěna Jakub
 
Mrva Maxim
7:5, 6:1
 
 
 
Holub Lukáš J.
5:7, 7:5, 6:0
 
Stauch Daniel
6:1, 6:2
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:1
 
Leipner Petr
6:3, 6:2
 
 
6:0, 0:6, 6:2
 
Hozman Dominik
 
Opluštil Patrik
6:3, 6:0
 
 
 
Kučera Jonáš
7:6, 6:1
 
Beránek Ondřej
6:2, 6:2
 
Petera Patrik
6:2, 7:5
 
Frömel Karel
6:3, 2:6, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Kubatko Dominik
 
Fiala Martin
3:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Knesl David
6:2, 6:4
 
Hanzelín Filip
6:1, 6:3
 
Juřena Michal
7:6, 7:5
 
Korec Zdeněk
4:6, 6:3, 6:4
 
 
4:6, 6:1, 6:4
 
Vašenka Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Flašar Petr (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Losoval hráč Korec Program sobota 20.7.: 9.00 hod semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jedlička Adam 3545
Vašenka Daniel 4435
Hozman Dominik 4635
Valeš Vojtěch 5030
Brill Jindřich 5330
Douda Pavel 6030
Opluštil Patrik 6525
Krakovský Denis 6725
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 512087

Jedlička Adam - Valeš Vojtěch
 
 
 
Pytel Šimon - Komrska Jan
6:4, 6:2
 
Mrva Maxim - Chodura Sebastian
6:0, 6:4
 
Klimas Jan - Olša Michal
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Fiala Martin - Kučera Jonáš
 
Douda Pavel - Čížek Jiří
6:0, 6:4
 
 
 
Vlček Daniel - Kalousek Kryštof
6:1, 6:7, 1:0
 
Hänel Tom - Laštovička Luboš
6:4, 6:1
 
Bien Daniel - Leipner Petr
6:7, 6:2, 1:0
 
Juřena Michal - Prusenovský Adam
6:4, 4:6, 1:0
 
 
6:1, 7:6
 
Kolářík Jakub - Starý Michal
 
Vrtěna Jakub - Šimeček David
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
5:7, 6:4, 1:0
 
Ševčík Tadeáš - Šulák Jiří
 
Stauch Daniel - Holub Lukáš J.
6:3, 6:1
 
Horáček Josef - Knesl David
7:5, 5:7, 1:0
 
 
6:3, 6:2
 
Brill Jindřich - Opluštil Patrik
 
Bako Jan - Krupa Lukáš
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Petera Patrik - Bárta Jan
 
Kubatko Dominik - Korec Zdeněk
6:3, 6:1
 
Švojgr Kryštof - Hanzelín Filip
7:5, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Vašenka Daniel - Krakovský Denis
 
Rozhodčí turnaje: Flašar Petr (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program sobota 20.7.: 9.00 hod semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry
Počet dvojic21
NasazeníBH
Jedlička Adam 3545
Vašenka Daniel 4435
Valeš Vojtěch 5030
Brill Jindřich 5330
Douda Pavel 6030
Opluštil Patrik 6525
Krakovský Denis 6725
Kubatko Dominik 7125
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 514087

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
OLŠAR Štěpán15.09.2005Tennis Hill Havířov o.s.
Soukup Adam24.11.2006I.ČLTK Praha
Blumaier Daniel20.05.2005ŽLTC Brno
Vintera Michal30.01.2005I.ČLTK Praha