Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka
Datum:
08.-14.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

www.pardubickajuniorka.cz
ředitel turnaje Ing. Miroslav Máslo
vrchní rozhodčí Jaroslav Chmelík 606 946 433

prezence v pátek 7.8.2020 od 15:00, do 16:45 možno i telefonicky na čísle VR.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
3
60
 
ITF 21.
07.05.2020 08:39:14
2.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
5
60
 
ITF 27.
08.06.2020 15:59:17
3.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
6
60
 
 
30.05.2020 16:30:43
4.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
7
60
 
 
19.05.2020 10:40:17
5.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
8
60
 
 
23.05.2020 11:24:47
6.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
9
45
 
 
09.06.2020 13:34:31
7.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
 
 
18.05.2020 08:15:40
8.
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
13
45
 
 
10.06.2020 18:57:38
9.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
14
45
 
 
23.06.2020 09:22:48
10.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
15
45
 
 
11.05.2020 14:51:53
11.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
16
45
 
 
11.05.2020 16:50:41
12.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
17
45
 
 
25.05.2020 21:14:31
13.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
03.05.2020 19:04:31
14.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
19
35
 
 
19.05.2020 23:09:27
15.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
21
35
 
 
20.05.2020 18:34:23
16.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
 
 
01.06.2020 22:38:08
17.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
 
04.06.2020 07:07:35
18.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
 
29.06.2020 15:23:43
19.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
21.06.2020 19:20:06
20.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
31.05.2020 18:34:02
21.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
 
05.05.2020 19:14:20
22.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
31
30
 
 
10.06.2020 18:51:46
23.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
12.06.2020 06:52:46
24.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
11.06.2020 10:31:43
25.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
10.05.2020 16:18:03
26.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
poslední dle CŽ
04.06.2020 08:06:14
27.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
 
nom. CŽ JM
04.05.2020 18:56:59
28.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
nom. CŽ Praha
06.06.2020 14:16:43
29.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
43
30
 
nom. CŽ StČ
12.06.2020 12:30:33
30.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
nominace Praha
14.05.2020 10:14:49
31.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
nom. CŽ SM
24.06.2020 18:06:37
32.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
nominace StČ
02.06.2020 13:16:52
33.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
nom. CŽ SČ
15.06.2020 11:43:32
34.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
nom. CŽ VČ
27.05.2020 09:23:46
35.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
58
25
 
nominace SČ
15.05.2020 20:23:30
36.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
62
25
1
volná kara ČTS
16.07.2020 14:17:11
37.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
nominace VČ
15.06.2020 14:13:12
38.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
nominace SM
02.06.2020 21:02:46
39.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
78
20
 
nom. CŽ JČ
02.06.2020 13:15:23
40.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
83
20
 
nom. CŽ ZČ
28.06.2020 22:42:18
41.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
 
nominace ZČ
05.06.2020 22:35:14
42.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
volná karta pořadatele
02.08.2020 21:22:21
43.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
nominace JM
15.06.2020 10:03:28
44.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
 
volná karta pořadatele
02.08.2020 21:22:45
45.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
210
12
5
volná karta ČTS
17.04.2020 09:34:16
46.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
volná kara ČTS
29.06.2020 19:53:17
47.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
volná karta ČTS
01.05.2020 20:52:29
48.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
434
6
43
nominace JČ
02.06.2020 13:16:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
1. náhradník JM
03.05.2020 16:22:13
2.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
 
 
03.06.2020 13:40:15
3.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
 
26.07.2020 14:18:39
4.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
04.06.2020 17:08:05
5.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
57
25
 
 
26.05.2020 18:12:24
6.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
 
03.08.2020 11:11:48
7.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
09.07.2020 05:27:38
8.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
 
24.05.2020 11:31:42
9.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
 
31.05.2020 14:16:11
10.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
09.07.2020 08:44:40
11.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
 
03.05.2020 14:49:54
12.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
28.07.2020 17:29:42
13.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
93
20
 
 
21.06.2020 08:12:30
14.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
 
02.04.2020 15:57:18
15.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
120
15
 
 
18.06.2020 12:20:56
16.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
127
15
 
 
18.07.2020 17:24:44
17.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
 
17.06.2020 12:13:51
18.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
 
08.07.2020 13:11:09
19.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
09.04.2020 20:41:27
20.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
19.04.2020 10:01:35
21.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
24.07.2020 07:34:37
22.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
450
6
 
 
23.07.2020 11:16:36
23.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
704
4
 
 
25.07.2020 15:27:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
odhlášeno hráčem
25.06.2020 21:52:18
2.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
odhlášeno hráčem
12.07.2020 09:29:12
3.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
odhlášeno hráčem
13.07.2020 09:17:32
4.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 18:55:33
5.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
184
12
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 07:28:47
6.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
388
6
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 22:05:17
7.
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
199
12
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 20:20:13
8.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
646
4
38
IS: lhůta 5 dní
03.08.2020 10:12:34
9.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
odhlášeno pořadatelem
07.08.2020 17:01:32
10.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
odhlášeno hráčem
26.08.2020 19:40:31