Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR - 91. Pardubická juniorka
Datum:
11.-17.08.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz
Internet:
www.pardubickajuniorka.cz

Poznámka pořadatele:

CENY PRO MEDAILISTY JUNIORKY
Letos jsou opět připraveny věcné ceny pro medailisty dvouher a čtyřher. Pro letošní rok jsme navýšili celkový objem financí na ceny, a to na 600 tis. Kč.
Vítěz dvouhry obdrží ceny v přibližné hodnotě 110 tis. Kč. Mezi cenami budou např. Apple iPhone X, MacBook Air, Apple iWatch Series 3, sluchátka Beats Solo3 Wireless, hodinky Festina, kávovar Nespresso apod.
--------------------------------------------
MOŽNOST UBYTOVÁNÍ NA VYSOKOŠKOLSKÝCH KOLEJÍ UNIVERZITY PARDUBICE
V případě zájmu účastníků juniorky o hotelové ubytování na VŠ kolejích UPce (Pardubice, Studentská ul.), je nutno si do 31. 7. 2018 předběžně toto ubytování objednat na mailu: ubcentrum@upce.cz a do předmětu mailu uvést JUNIORKA.

HRAJE SE MÍČI WILSON AUSTRALIAN OPEN, které se mění po 13 a 11 hrách.
PREZENCE V PÁTEK do 17:00. Telefonicky povolena od 15:30 na čísle vrchního rozhodčího - Jaroslava Chmelíka 606 946 433.

rozpis soutěže: http://cztenis.cz/docs/rozpis-mladez-jednotlivci-2018.pdf
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
ITF 19.
29.04.2018 08:19:34
2.
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
5
60
 
ITF 29.
16.05.2018 09:27:47
3.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
6
60
 
ITF 74.
12.06.2018 18:20:32
4.
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov
7
45
 
ITF 30.
18.06.2018 11:43:33
5.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
9
45
 
 
09.07.2018 10:22:13
6.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
11
45
 
 
09.07.2018 19:08:07
7.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
12
45
 
 
25.04.2018 07:13:58
8.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
13
45
 
poslední dle CŽ
13.05.2018 20:31:27
9.
Palán Dominik 30.09.2000 Slovan Hodonín
16
45
 
volná karta ČTS
16.06.2018 22:44:36
10.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
17
45
 
volná karta ČTS
19.05.2018 10:23:39
11.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
JM
09.04.2018 23:08:18
12.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
19
35
 
volná karta ČTS
13.05.2018 20:31:33
13.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
20
35
 
StČ
26.04.2018 22:03:43
14.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
21
35
 
volná karta ČTS
10.04.2018 20:28:25
15.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
StČ
30.04.2018 07:32:54
16.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
Praha
12.07.2018 20:57:11
17.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
27
35
 
24.03.2018 11:53:33
18.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
28
35
 
volná karta ČTS
29.05.2018 09:43:00
19.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
31
30
 
23.06.2018 19:13:18
20.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
volná karta ČTS
15.03.2018 08:13:15
21.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
JM
29.06.2018 16:33:32
22.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
JM
16.03.2018 15:32:39
23.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
37
30
 
JM
14.05.2018 19:39:10
24.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
30
 
SM
16.05.2018 04:44:33
25.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
SM
21.03.2018 18:05:17
26.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
Praha
19.05.2018 18:47:44
27.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
Praha-WC PTS
24.06.2018 13:12:35
28.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
51
25
 
SM
11.06.2018 11:25:11
29.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
StČ
18.05.2018 18:24:41
30.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
16.05.2018 13:55:37
31.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
57
25
 
StČ
17.05.2018 10:21:05
32.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
volná karta ČTS
28.07.2018 17:13:42
33.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
Praha
13.05.2018 21:38:44
34.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
69
20
 
JM
17.05.2018 09:32:45
35.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
SM
20.05.2018 22:13:25
36.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
Praha
16.05.2018 14:47:16
37.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
81
20
 
14.05.2018 11:38:46
38.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
volná karta ČTS
07.08.2018 09:30:06
39.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
130
15
 
JM
15.05.2018 14:29:09
40.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
136
15
 
17.05.2018 10:22:01
41.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
17.03.2018 21:57:21
42.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
162
12
 
17.05.2018 10:21:39
43.
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
180
12
 
10.06.2018 14:18:28
44.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
SM
11.06.2018 11:24:45
45.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
300
9
 
volná karta pořadatel
25.06.2018 21:52:34
46.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
JM
04.04.2018 21:33:59
47.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
438
6
 
StČ
18.05.2018 18:25:43
48.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
volná karta pořadatel
09.07.2018 12:41:31

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
18.05.2018 18:13:50
2.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
36
30
 
 
17.06.2018 10:26:03
3.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
 
07.04.2018 08:54:26
4.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
46
25
 
 
21.07.2018 15:44:06
5.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
54
25
 
1. náhr. JČ
17.05.2018 10:22:42
6.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
15.05.2018 22:12:44
7.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
 
20.04.2018 23:03:44
8.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
1. náhr. ZČ
02.08.2018 10:07:55
9.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
24.05.2018 17:17:26
10.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
1. náhr. SM
22.03.2018 20:16:07
11.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
103
20
 
 
12.05.2018 21:00:02
12.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
03.05.2018 11:11:09
13.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
15
 
1. náhradník VČ
10.07.2018 08:16:50
14.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
1. náhradník StČ
07.06.2018 22:58:48
15.
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno
132
15
 
1. náhradník JM
14.05.2018 12:33:26
16.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
 
22.06.2018 19:22:35
17.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
2. náhradník JM
18.07.2018 14:10:11
18.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
162
12
2
 
05.04.2018 16:24:35
19.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
181
12
 
2. náhr. JČ
17.05.2018 10:23:08
20.
Koudelka Jaroslav 14.07.2001 TO SK Mělník
195
12
 
 
30.04.2018 15:19:47
21.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
208
12
 
 
18.03.2018 11:31:43
22.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
218
12
 
2. náhradník VČ
31.07.2018 09:59:47
23.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
246
9
16
 
23.06.2018 12:49:27
24.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
281
9
9
 
14.04.2018 20:11:59
25.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
284
9
19
 
11.07.2018 18:08:48
26.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
 
07.06.2018 10:56:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
29
35
 
odhlášeno hráčem
19.07.2018 14:10:16
2.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
249
9
21
odhlášeno hráčem
20.07.2018 16:01:42
3.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2018 18:43:41
4.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
243
9
5
odhlášeno hráčem
24.07.2018 10:02:49
5.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2018 13:48:08
6.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
odhlášeno hráčem
28.07.2018 10:49:06
7.
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
 
odhlášeno hráčem
28.07.2018 18:45:55
8.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
 
odhlášeno hráčem
30.07.2018 09:32:04
9.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
odhlášeno hráčem
03.08.2018 16:25:04
10.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
odhlášeno hráčem
03.08.2018 16:48:14
11.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
164
12
 
odhlášeno hráčem
03.08.2018 20:59:04
12.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
odhlášeno hráčem
04.08.2018 08:30:16
13.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
493
6
41
IS: lhůta 5 dní
04.08.2018 15:46:03
14.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2018 17:47:32
15.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
odhlášeno hráčem
04.08.2018 18:16:41
16.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2018 10:21:38
17.
Zmeškal Oldřich 24.07.2002 TK Bystřice p.H.
736
4
 
odhlášeno hráčem
05.08.2018 23:13:07
18.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
09.08.2018 17:11:53