Český tenisový svaz

Kozler Adam

Datum narození:
03.06.2000
Platnost reg. do:
25.11.2020
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
Sokol Rokycany
474 (9)
 
 
 
2012
Sokol Rokycany
206 (15)
883 (3)
 
 
2013
TK Škoda Plzeň o.s.
282 (1)
287 (9)
 
 
2014
TK Škoda Plzeň o.s.
 
96 (20)
976 (3)
 
2015
TK Škoda Plzeň o.s.
 
33 (1)
385 (6)
 
2016
Tenisklub Cheb
 
 
93 (15)
 
2017
Tenisklub Cheb
 
 
53 (25)
450 (6)
2018
TK Slavia Plzeň
 
 
28 (35)
238 (9)
2019
TK Slavia Plzeň
 
 
80 (1)
151 (12)
2020
TK Slavia Plzeň
 
 
 
93 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

45
2
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/15

0
3
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/12

140
4
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

75
5
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

45
6
13.06.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

30
7
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

45
8
11.07.2020, O pohár města Loun

TK Louny (B - 400), K: 8/8

22
9
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
10
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

45
11
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
12
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

45
13
12.09.2020, Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma

LTC Domažlice (B - 400), K: 8/8

30
14
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/-

75
15
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

0
16
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

0
17
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
18
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
19
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
597/19

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

30
2
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/15

0
3
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/12

34
4
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

0
5
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

45
6
13.06.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
7
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

21
8
11.07.2020, O pohár města Loun

TK Louny (B - 400), K: 8/8

45
9
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
10
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

21
11
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
12
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
13
12.09.2020, Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma

LTC Domažlice (B - 400), K: 8/8

30
14
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/-

-
15
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

-
16
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

-
17
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
18
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
19
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
248/13
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/12

16>8 Kozler, Kraus - Trnka, Potužák 6:2, 6:4
8>4 Jermář, Kadora - Kozler, Kraus 3:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 34 b.
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

8>4 Kozler, Kraus - Gorbušin, Aregger scr.
4>2 Kozler, Kraus - Maštálka, Ježek 5:7, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Kozler, Kraus - Jiroušek, Arendar 6:7 (4), 6:3, 1:0 (9)
získané body: 45 b.
11.07.2020, O pohár města Loun

TK Louny (B - 400), K: 8/8

8>4 Kozler, Kraus - Hovorka, Havlíček 6:4, 5:7, 1:0 (8)
4>2 Kozler, Kraus - Blecha, Pecák 6:3, 6:4
2>1 Kozler, Kraus - Šilhavý, Zapský 6:1, 7:5
získané body: 45 b.
12.09.2020, Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma

LTC Domažlice (B - 400), K: 8/8

16>8 Kraus, Kozler - Kladiva, Vejšický 6:4, 6:7 (5), 1:0 (8)
8>4 Kraus, Kozler - Hájek, Schneider 6:3, 4:6, 1:0 (3)
4>2 Kraus, Kozler - Rinko, Blecha 7:6 (5), 3:2, scr.
2>1 Toman, Franěk - Kraus, Kozler 6:4, 6:2
získané body: 30 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Louny (2) - TK Slavia Plzeň (3)
9
2.
2A 2.liga A
27.6.2020 NT 5.7.2020, Severočeská tenisová C - Most (1) - TK Slavia Plzeň (3)
20
3.
2A 2.liga A
6.6.2020, NT 14.6.2020, TK Slavia Plzeň (3) - TK Škoda Plzeň z.s. B (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Louny (2) - TK Slavia Plzeň (3)
0
2.
2A 2.liga A
27.6.2020 NT 5.7.2020, Severočeská tenisová C - Most (1) - TK Slavia Plzeň (3)
0
3.
2A 2.liga A
6.6.2020, NT 14.6.2020, TK Slavia Plzeň (3) - TK Škoda Plzeň z.s. B (5)
16
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45