Český tenisový svaz

Barnat Jiří

Datum narození:
26.07.2001
Platnost reg. do:
07.11.2018
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Sparta Praha
63 (35)
 
 
 
2013
TK Sparta Praha
18 (60)
226 (12)
 
 
2014
TK Sparta Praha
4 (1)
79 (25)
 
 
2015
TK Sparta Praha
 
28 (45)
 
 
2016
TK Sparta Praha
 
10 (1)
238 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.06.2016, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.06.2016, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03- I.třída B
28.5.2016 NT 12.6.2016, TK Oáza Říčany - TK PTA Kolín
1
2.
03- I.třída B
11.6.2016 NT 19.6.2016, TK PTA Kolín - LTC Houštka B
1
3.
03- I.třída B
7.5.2016 NT 22.5.2016, TK PTA Kolín - 1. Vestecká sportovní
1
4.
03- I.třída B
21.5.2016 NT 29.5.2016, TK PTA Kolín - Slavoj Český Brod B
1
5.
03- I.třída B
30.4.2016 NT 8.5.2016, TJ LTC Poděbrady - TK PTA Kolín
1
6.
03- I.třída B
18.6.2016 NT 26.6.2016, LTC Kolín - TK PTA Kolín
1
7.
03- I.třída B
25.6.2016 NT 4.7.2016, TK PTA Kolín - TK Mnichovo Hradiště
9
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03- I.třída B
28.5.2016 NT 12.6.2016, TK Oáza Říčany - TK PTA Kolín
0
2.
03- I.třída B
11.6.2016 NT 19.6.2016, TK PTA Kolín - LTC Houštka B
3
3.
03- I.třída B
7.5.2016 NT 22.5.2016, TK PTA Kolín - 1. Vestecká sportovní
1
4.
03- I.třída B
21.5.2016 NT 29.5.2016, TK PTA Kolín - Slavoj Český Brod B
1
5.
03- I.třída B
30.4.2016 NT 8.5.2016, TJ LTC Poděbrady - TK PTA Kolín
1
6.
03- I.třída B
18.6.2016 NT 26.6.2016, LTC Kolín - TK PTA Kolín
1
7.
03- I.třída B
25.6.2016 NT 4.7.2016, TK PTA Kolín - TK Mnichovo Hradiště
6
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
05.12.2015

TK Neridé (C - 400), K: 5/5

8>4 Musil, Barnat - Trunečka, Keller 6:3, 6:3
4>2 Musil, Barnat - Skrbek, Ježek 6:1, 2:6, 1:0 (13)
2>1 Šťastný, Belozerskikh - Musil, Barnat 6:2, 2:6, 1:0 (3)
získané body: 15 b.
12.12.2015

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

8>4 Koukal, Barnat - Beneš, Příhoda 6:2, 6:0
4>2 Kocourek, Novák - Koukal, Barnat 3:6, 6:4, 1:0
získané body: 10 b.
16.01.2016

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

8>4 Koukal, Barnat - Mareš, Novák 6:3, 6:0
4>2 Koukal, Barnat - Koutek, Koutek scr.
2>1 Koukal, Barnat - Kocourek, Novák 7:5, 7:6 (5)
získané body: 20 b.
30.01.2016

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

8>4 Barnat, Kazda - Beneš, Beneš 6:1, 6:0
4>2 Barnat, Kazda - Marcolla, Vavák 6:2, 6:3
2>1 Barnat, Kazda - Kocourek, Novák 6:4, 7:6
získané body: 20 b.
12.03.2016

Orel jednota Praha-Balkán (B - 500), K: 9/8

16>8 Pleva, Barnat - Rais, Matyáš 6:3, 6:3
8>4 Jedlička, Koutek - Pleva, Barnat 6:7 (3), 6:2, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
09.05.2016

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

32>16 Pleva, Barnat - Abeldinov, Januška 6:0, 6:0
16>8 Pleva, Barnat - Podlešák, Rous 6:1, 6:1
8>4 Pechala, Čtverák - Pleva, Barnat 6:3, 6:4
získané body: 34 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2016 NT 25.6.2016, Slavoj Žiželice - TK Neridé
6
2.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.5.2016 NT 28.5.2016, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
6
3.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.5.2016 NT 4.6.2016, Tenis Dobříš - TK Neridé
0
4.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2016 NT 5.7.2016, TK Neridé - LTC Kolín
1
5.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2016 NT 7.5.2016, Slavoj Český Brod - TK Neridé
3
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2016 NT 25.6.2016, Slavoj Žiželice - TK Neridé
6
2.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.5.2016 NT 28.5.2016, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
8
3.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.5.2016 NT 4.6.2016, Tenis Dobříš - TK Neridé
19
4.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2016 NT 5.7.2016, TK Neridé - LTC Kolín
1
5.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2016 NT 7.5.2016, Slavoj Český Brod - TK Neridé
6
 Družstva celkem (4hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55