Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Konstruktiva, z.s.
Datum:  23.-26.08.
Věk. kategorie:  dorost
Čech Michael
 
 
 
Mikula Jakub
6:2, 6:2
 
Slabihoudek Matěj
6:1, 6:1
 
Kelnar Lukáš
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 5:7, 6:4
 
Kljujev Leon
 
Kladiva Šimon
7:5, 5:7, 6:3
 
 
 
Jirucha Ladislav
7:5, 6:3
 
Beneš Martin
6:3, 6:0
 
Průcha Oliver
7:6, 5:7, 6:3
 
Agovič Semi
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Marcolla Jakub
 
Forman Max
7:5, 6:1
 
 
 
Zapský Adam
6:2, 6:1
 
Tocháček Marek
6:0, 6:7 (3), 6:4
 
Burian Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Durovič Milan
 
Kobera Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
 
1:6, 6:2, 6:1
 
Brückner Lukáš
 
Bernas Daniel
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kazda Martin
 
Potůček Adam
6:1, 6:0
 
 
 
Kotarac Oliver
6:1, 6:2
 
Emborg Patrik
6:2, 6:0
 
Janoš Martin
6:0, 7:6
 
 
 
 
6:2, 7:6 (2)
 
Schneider Václav
 
Král David
6:1, 3:6, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Čížek Gabriel
 
Baum Štěpán
6:3, 6:3
 
Majšajdr Jaroslav
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Zapský Kryštof
 
Keller Oliver
6:3, 2:6, 7:5
 
 
 
Dinh Pavel
6:3, 6:4
 
Bartoň Tomáš
4:6, 6:2, 6:1
 
Phan Tomáš
1:6, 7:5, 6:3
 
 
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Hájek Tobiáš
 
Janis Tomáš
6:3, 2:6, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Špringer Adam
 
Novák Benedikt
6:3, 1:6, 6:4
 
Hauge Lukáš
6:4, 6:2
 
 
4:6, 6:3, 6:1
 
Peterka Adam
 
Rozhodčí turnaje: SAIC PAVEL, TEL. 604 150 353
Počet účastníků40
NasazeníBH
Čech Michael 6525
Peterka Adam 7820
Forman Max 8320
Zapský Kryštof 8720
Kazda Martin 9820
Potůček Adam 10020
Marcolla Jakub 10320
Keller Oliver 11215
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 312145

Zapský Kryštof - Čech Michael
 
 
 
Janoš Martin - Bartoň Tomáš
6:3, 3:6, 1:0
 
Baum Štěpán - Burian Vojtěch
6:1, 7:5
 
Hájek Tobiáš - Prachař Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Král David - Slabihoudek Matěj
 
Potůček Adam - Durovič Milan
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Mikula Jakub - Beneš Martin
 
Peterka Adam - Hauge Lukáš
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Kotarac Oliver - Marcolla Jakub
 
Tocháček Marek - Jirucha Ladislav
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Čížek Gabriel - Kljujev Leon
 
Průcha Oliver - Schneider Václav
6:3, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:7, 1:0 (9)
 
Kazda Martin - Keller Oliver
 
Bernas Daniel - Agovič Semi
6:2, 0:6, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Janis Tomáš - Zapský Adam
 
Phan Tomáš - Dinh Pavel
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Forman Max - Matějka Daniel
 
Rozhodčí turnaje: SAIC PAVEL, TEL. 604 150 353
Počet dvojic17
NasazeníBH
Čech Michael 6525
Peterka Adam 7820
Forman Max 8320
Zapský Kryštof 8720
Kazda Martin 9820
Potůček Adam 10020
Marcolla Jakub 10320
Keller Oliver 11215
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 314145

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlišta Jonáš18.04.2001SK OAZA Praha
Hrubý Pavel16.03.2001TK Pernštýn 1897 Pardubice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kobera Jakub10.04.20001. Vestecká sportovní o.s.
Matějka Daniel14.01.2002SK Aritma Praha
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.