Český tenisový svaz

Beneš Martin

Datum narození:
07.02.2004
Platnost reg. do:
07.01.2021
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
1. Vestecká sportovní o.s
140 (20)
 
 
 
2016
TK Neridé
43 (35)
216 (12)
 
 
2017
TK Neridé
17 (1)
46 (30)
693 (4)
 
2018
TK Neridé
 
61 (30)
196 (12)
745 (3)
2019
TK Neridé
 
109 (1)
116 (15)
407 (6)
2020
TK Neridé
 
 
50 (25)
187 (12)
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

16>8 Paleček, Beneš - Arendar, Vachtl 6:3, 6:7, 1:0
8>4 Sedláček, Koutek - Paleček, Beneš 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 16 b.
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

16>8 Mareš, Beneš - Janis, Musil 6:3, 7:5
8>4 Mareš, Beneš - Stolín, Kubín 6:3, 4:6, 1:0 (9)
4>2 Mareš, Beneš - Kvis, Vachtl 6:1, 6:1
2>1 Pecák, Červinka - Mareš, Beneš 6:2, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 30 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
27.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (6) - TENIS-CENTRUM DTJ HK B (1)
0
1.
01 - Středočeská divize
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. (1) - Slavoj Český Brod B (6)
4
2.
01 - Středočeská divize
20.6.2020 NT 24.6.2020, F.H.TK Dobřichovice (5) - Slavoj Český Brod B (6)
3
3.
01 - Středočeská divize
27.6.2020 NT 4.7.2020, Slavoj Český Brod B (6) - SK Tenis Kladno (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
27.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (6) - TENIS-CENTRUM DTJ HK B (1)
16
1.
01 - Středočeská divize
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. (1) - Slavoj Český Brod B (6)
3
2.
01 - Středočeská divize
20.6.2020 NT 24.6.2020, F.H.TK Dobřichovice (5) - Slavoj Český Brod B (6)
0
3.
01 - Středočeská divize
27.6.2020 NT 4.7.2020, Slavoj Český Brod B (6) - SK Tenis Kladno (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Neridé (1) - TO SK Mělník (8)
3
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Neridé (1) - LTC Slovan Kladno (4)
6
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Neridé (1) - TO SK Mělník (8)
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Neridé (1) - LTC Slovan Kladno (4)
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17