Český tenisový svaz

Jirucha Ladislav

Datum narození:
20.03.2002
Platnost reg. do:
20.12.2020
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TENIS-CENTRUM DTJ HK
226 (15)
 
 
 
2014
TENIS-CENTRUM DTJ HK
154 (20)
 
 
 
2015
TENIS-CENTRUM DTJ HK
92 (1)
304 (9)
 
 
2016
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
182 (12)
1076 (3)
 
2017
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
69 (1)
277 (9)
 
2018
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
234 (9)
 
24.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/-

16>8 Rojek Pavel- Jirucha Ladislav2:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
24.07.2018, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/4

16>8 Jirucha, Šrámek - Knutson, Filip 6:0, 6:2
8>4 Jirucha, Šrámek - Polívka, Polák 6:3, 7:5
4>2 Jirucha, Šrámek - Machek, Machek 4:6, 6:3, 1:0 (8)
2>1 Rajs, Hrubý - Jirucha, Šrámek 6:3, 6:3
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
28.4., TK Dynamo Hradec Králové A - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
6
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - LTC Nový Bydžov A
1
3.
02 - Královéhradecký krajský přebor
19.5., TK Kvasiny A - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
4.
02 - Královéhradecký krajský přebor
9.6., TK Turnov - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
28.4., TK Dynamo Hradec Králové A - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - LTC Nový Bydžov A
3
3.
02 - Královéhradecký krajský přebor
19.5., TK Kvasiny A - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
4.
02 - Královéhradecký krajský přebor
9.6., TK Turnov - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

15
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

10
3
06.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

20
4
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
5
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
6
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

10
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
8
21.04.2018, Meziokresní přebor královéhradeckého kraje

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 200), K: 5/5

15
9
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

22
10
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
11
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
12
14.07.2018, IRON ART CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

20
13
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
14
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/-

10
15
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

15
16
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

20
17
07.08.2018, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 5/5

15
18
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

22
19
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
25.08.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/-

15
21
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16
22
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
261/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

0
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

0
3
06.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

0
4
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
5
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
6
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

20
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
8
21.04.2018, Meziokresní přebor královéhradeckého kraje

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 200), K: 5/5

15
9
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

22
10
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

16
11
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

0
12
14.07.2018, IRON ART CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

0
13
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
14
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/-

-
15
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

20
16
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

15
17
07.08.2018, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 5/5

20
18
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

0
19
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
25.08.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/-

-
21
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

8
22
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
167/18
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Šoltys, Jirucha - Šrámek, Holub 3:6, 6:2, 1:0 (12)
8>4 Kolář, Krejčíř - Šoltys, Jirucha 2:6, 6:0, 1:0 (4)
získané body: 16 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

32>16 Holub, Šoltys - Jirucha, Polák 6:7, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

8>4 Jirucha, Šrámek - Haisman, Veselý 6:0, 6:1
4>2 Jirucha, Šrámek - Praus, Polák 3:6, 6:3, 1:0 (8)
2>1 Jirucha, Šrámek - Horálek, Typl 6:3, 6:4
získané body: 20 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

32>16 Jirucha, Šoltys - Kelnar, Kubelka 6:4, 6:0
16>8 Kazda, Marcolla - Jirucha, Šoltys 6:4, 6:4
získané body: 8 b.