Český tenisový svaz

Špringer Adam

Datum narození:
08.03.2000
Platnost reg. do:
06.04.2019
Klub:
LTC Radotín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
LTC Radotín
934 (4)
 
 
 
2012
LTC Radotín
948 (4)
865 (3)
 
 
2013
LTC Radotín
 
859 (3)
 
 
2014
LTC Radotín
 
1036 (3)
947 (3)
 
2015
LTC Radotín
 
937 (1)
883 (3)
 
2016
LTC Radotín
 
 
591 (4)
 
2017
LTC Radotín
 
 
304 (9)
 
2018
LTC Radotín
 
 
237 (9)
 
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Špringer, Sladký - Šmíd, Altman 2:6, 6:1, 1:0 (05)
4>2 Vaněk, Šebík - Špringer, Sladký 6:1, 6:2
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10. 3.třída C
28.4.2018, LTC Radotín A - Sokol Horní Počernice
1
2.
10. 3.třída C
5.5.2018, Sokol Dolní Počernice z.s. A - LTC Radotín A
1
3.
10. 3.třída C
19.5.2018, LTC Radotín A - KAPITOL Tenis
1
4.
10. 3.třída C
26.5.2018, VŠSK MFF Praha - LTC Radotín A
1
5.
10. 3.třída C
9.6.2018, LTC Radotín A - TK Ruzyně Praha C
6
6.
10. 3.třída C
16.6.2018, Tempo Praha B - LTC Radotín A
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10. 3.třída C
28.4.2018, LTC Radotín A - Sokol Horní Počernice
1
2.
10. 3.třída C
5.5.2018, Sokol Dolní Počernice z.s. A - LTC Radotín A
1
3.
10. 3.třída C
19.5.2018, LTC Radotín A - KAPITOL Tenis
1
4.
10. 3.třída C
26.5.2018, VŠSK MFF Praha - LTC Radotín A
1
5.
10. 3.třída C
9.6.2018, LTC Radotín A - TK Ruzyně Praha C
3
6.
10. 3.třída C
16.6.2018, Tempo Praha B - LTC Radotín A
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
12
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
12
4.
21. 1.třída A
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK OAZA Praha B
4
5.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
0
6.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. B
6
 Družstva celkem (2hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
0
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
0
4.
21. 1.třída A
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK OAZA Praha B
3
5.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
3
6.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41