Pořadatel: | TK Slavia Plzeň | Datum: | 18.-21.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Ječmínková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filipová Kateřina | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Sofie | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Maříková Magdalena | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Zimová Thelma | | | | 6:1, 1:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovačková Jana | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Elen | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bicencová Anna | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Jančarová Mariana | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Švíglerová Pavla | | | | | | |
| | | | | | |
Oliveriusová Sára | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fuková Viktorie | | 2:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Sedláková Nela | 7:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Abendroth Isabella | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Sekmilerová Tereza | 3:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Kubešová Aneta | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zajíčková Kateřina | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kovar Nicol | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Veselá Viktorie | 1:6, 6:3, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Laura | | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škachová Miriam | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Havlovicová Kateřina | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Soprová Valerie | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:0, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Samešová Nella | | | | | | |
| | | | | | |
Hůlková Amálie | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlíková Viktorie | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Těšínská Klárka | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Fořtová Kateřina | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vlková Karolína | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Marešová Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Vanessa | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
KUBRICHTOVÁ KATEŘINA | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Karšňáková Růžena | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kaslová Sofie | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Cajthamlová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Žlůvová Matylda | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Turečková Karolína | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zdeňková Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Program Program pátek: finále dvouhry 9.30, následuje finále čtyřhry. |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Ječmínková Karolína | 42 | 30 | Zdeňková Anna | 55 | 30 | Marešová Sofie | 70 | 25 | Oliveriusová Sára | 74 | 25 | Nováková Laura | 79 | 25 | Svobodová Vanessa | 90 | 20 | Drbalová Linda | 103 | 20 | Švíglerová Pavla | 109 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 812174 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubíková Sofie | 11.07.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|