Český tenisový svaz

Cajthamlová Eliška

Datum narození:
08.05.2009
Platnost reg. do:
15.11.2020
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
347 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA III.
06.6.2020, TK Horažďovice (6) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
2.
OŽA III.
20.6.2020, Dioss Nýřany (8) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
3.
OŽA III.
27.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (5) - TK Slavia Plzeň B (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA III.
06.6.2020, TK Horažďovice (6) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
2.
OŽA III.
20.6.2020, Dioss Nýřany (8) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
3
3.
OŽA III.
27.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (5) - TK Slavia Plzeň B (3)
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

10
3
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

0
4
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

0
8
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

15
9
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
10
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
11
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

15
12
03.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

20
13
11.07.2020, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

15
14
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

15
15
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

20
16
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

0
17
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
20
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

15
21
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

15
22
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
197/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

7
3
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

-
4
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
8
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

10
9
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
10
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
11
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

0
12
03.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

0
13
11.07.2020, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

10
14
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
15
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

15
16
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
17
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

10
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

16
20
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

10
21
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

10
22
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
185/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň A (3) - TK Škoda Plzeň B (5)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň A (3) - TK Škoda Plzeň B (5)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2