Český tenisový svaz

Sedláková Nela

Datum narození:
22.10.2009
Platnost reg. do:
08.10.2019
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

0
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

22
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

10
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

7
11
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

0
12
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
13
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/4

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
15
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

0
16
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/-

0
18
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

0
19
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
21
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
22
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, RTA DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 200), K: 4/4

0
24
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: -/8

-
25
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
78/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

10
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

5
3
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

7
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
11
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

7
12
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
13
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/4

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
15
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

-
16
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/-

-
18
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

0
19
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, RTA DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 200), K: 4/4

7
24
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: -/8

0
25
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
36/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Slavia Plzeň B - TK Škoda Plzeň A
0
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, LTK Klatovy - TK Slavia Plzeň B
0
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, TK Slavia Plzeň B - Lokomotiva Plzeň A
0
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2019, TK Slavia Plzeň B - TK Sokolov A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Slavia Plzeň B - TK Škoda Plzeň A
0
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2019, LTK Klatovy - TK Slavia Plzeň B
0
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, TK Slavia Plzeň B - Lokomotiva Plzeň A
0
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2019, TK Slavia Plzeň B - TK Sokolov A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0