Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK PRECHEZA Přerov o.s.
Datum:  16.-20.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Kovačková Alena
 
 
 
Dostálová Lucie
6:1, 6:1
 
Paštiková Julie
7:5, 2:6, 6:0
 
Sekerková Veronika
6:1, 6:3
 
Taxová Victoria
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Piteráková  Natálie
 
Žingorová Adéla
6:1, 6:3
 
 
 
Macurová Hana
6:2, 6:1
 
Prici Terezie
6:3, 7:5
 
Eliášová Veronika
6:3, 6:3
 
Sokolova Vera
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Samsonová Laura
 
Kultová Ellen
6:1, 6:3
 
 
 
Ploskuňáková Lucie
6:4, 6:1
 
Zdeňková Anna
6:3, 6:2
 
Felux Charlotte
6:2, 6:7 (4), 6:0
 
Melicharová Kateřina
6:1, 6:3
 
 
3:6, 6:2, 6:2
 
Čižmárová Karolína
 
Zimanyi Ela
1:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Růžičková Tereza
6:3, 6:2
 
Urbanova Berenika
4:6, 6:0, 6:1
 
Hettlerová Sofie
7:5, 6:1
 
Slaměníková Lucie
3:0, scr.
 
 
6:4, 6:1
 
Jiráková Julie
 
Veselá Barbora
6:1, 6:3
 
 
 
Slavíková Barbora
6:0, 6:1
 
Chytilová Agatha
7:6 (4), 6:2
 
Boudová Valerie
6:4, 6:0
 
Bervid Victoria
3:6, 7:5, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Holubová Aneta
 
Žoldáková Denisa
6:4, 6:1
 
 
 
Hartingerová Sára
6:2, 6:0
 
Ďulíková Kristýna
6:3, 6:2
 
Vallová Valentina
6:1, 6:2
 
Ondrášková Karolína
6:4, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 6:4
 
Jiroušková Monika
 
Dobiášová Vanessa
6:1, 6:1
 
 
 
Šrotová Linda
6:0, 6:0
 
Nerudová Eliška
6:2, 6:0
 
Oliveriusová Sára
6:0, 6:1
 
Motyková Adéla
6:4, 1:6, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Shejbalová Tereza
 
Zourková Lucie
6:3, 6:0
 
 
 
Havlová Nela
6:2, 6:1
 
Farajpourová Aileen
6:4, 6:1
 
Ječmínková Karolína
6:2, 4:6, 6:3
 
Ludvová Anna
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Forejtková Eliška
 
Poznámka pořadatele: Pátek 19.7. Semifinále dvouhry v 9:00. 9:30 Dobiášová, Kultová, Zimányi, Prici. Semifinále čtyřher poté.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kovačková Alena 2245
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Jiráková Julie 4630
Dobiášová Vanessa 4730
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 812094

Forejtková Eliška - Jiroušková Monika
 
 
 
Růžičková Tereza - Urbanova Berenika
6:0, 6:2
 
Paštiková Julie - Melicharová Kateřina
scr.
 
Ďulíková Kristýna - Motyková Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Slavíková Barbora - Shejbalová Tereza
 
Dobiášová Vanessa - Kultová Ellen
6:3, 6:2
 
 
 
Bervid Victoria - Žoldáková Denisa
6:0, 7:6 (6)
 
Farajpourová Aileen - Ječmínková Karolína
6:2, 6:2
 
Hettlerová Sofie - Sekerková Veronika
6:4, 1:6, 1:0 (3)
 
Macurová Hana - Ondrášková Karolína
6:0, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Prici Terezie - Zimanyi Ela
 
Piteráková  Natálie - Veselá Barbora
6:0, 6:1
 
 
 
Taxová Victoria - Vallová Valentina
7:5, 7:6 (5)
 
Nerudová Eliška - Boudová Valerie
7:6 (4), 6:0
 
Šrotová Linda - Dostálová Lucie
7:5, 6:2
 
Zdeňková Anna - Oliveriusová Sára
6:4, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:3
 
Jiráková Julie - Zourková Lucie
 
Havlová Nela - Čižmárová Karolína
6:3, 6:2
 
 
 
Felux Charlotte - Ludvová Anna
6:0, 7:6 (5)
 
Holubová Aneta - Chytilová Agatha
6:2, 6:3
 
Minarovičová Nina - Hartingerová Sára
6:4, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie - Eliášová Veronika
3:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
6:1, 6:3
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Kovačková Alena 2245
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Jiráková Julie 4630
Dobiášová Vanessa 4730
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 814094

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Katzerová Ellen27.03.2007TK TOLA
Crhová Charlene06.06.2008TK Česká Třebová, z.s.
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Motyková Adéla04.06.2008SK Vitality Slezsko o.s.