Datum narození: | 13.12.2007 |
Platnost reg. do: | 05.11.2024 |
Klub: | TC Brno. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | TK Tuřany | 463 (6) | |||
2019 | TK Tuřany | 177 (15) | |||
2020 | TK Tuřany | 71 (1) | 373 (6) |
||
2021 | TC Brno. | 118 (12) |
609 (3) | ||
2022-Z | TC Brno. | 65 (1) |
227 (6) | ||
2022-L | TC Brno. | 81 (1) |
204 (6) | 500 (3) | |
2023-Z | TC Brno. | 132 (12) | 471 (4) | ||
2023-L | TC Brno. | 122 (12) | 355 (6) | ||
2024-Z | TC Brno. | 122 (12) | 308 (6) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Stryková Justyna Anna | - | Nerudová Eliška | 6:3, 1:6, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dvořáčková, Brožová | - | Sikorová, Nerudová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kostková Tereza | - | Nerudová Eliška | 6:3, 2:6, 6:4 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšilová, Pávková | - | Nerudová, Sikorová | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vokřínková Sára | - | Nerudová Eliška | 6:7, 6:2, 1:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Nerudová Eliška | - | Langášová Zuzana | 6:3, 6:3 |
8>4 | Skořepová Isabela | - | Nerudová Eliška | 2:6, 6:2, 1:0 (7) |
získané body: 13 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šedivá Anna | - | Nerudová Eliška | 7:5, 7:6 (5) |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Cháňová, Nerudová | - | Košková, Blažková | 6:1, 7:5 |
8>4 | Heřmanová, Dřevojanová | - | Cháňová, Nerudová | scr. |
získané body: 12 b. |
24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kovářová Nikita | - | Nerudová Eliška | 2:6, 6:3, 1:0 (4) |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Petečelová, Nerudová | - | Pásková, Ryvolova | 4:6, 6:2, 1:0 (8) |
4>2 | Petečelová, Nerudová | - | Kuswito, Jančaříková | 3:6, 6:2, 1:0 (4) |
2>1 | Petečelová, Nerudová | - | Skořepová, Kovářová | 6:0, 6:4 |
získané body: 14 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Nerudová Eliška | - | Skalikova Sophie | 6:2, 6:0 |
8>4 | Nerudová Eliška | - | Miklišová Barbora | 6:2, 6:7 (4), 1:0 (8) |
4>2 | Taxová Victoria | - | Nerudová Eliška | 6:3, 6:1 |
získané body: 19 b. |
15.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Nerudová Eliška | - | Janošková Amálie | 6:2, 6:4 |
16>8 | Krutilová Tereza | - | Nerudová Eliška | 6:4, 6:1 |
získané body: 17 b. |
15.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hubáčková, Taxová | - | Nerudová, Skalikova | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Nerudová Eliška | - | Kalavská Karin | 6:1, 6:2 |
16>8 | Borovičková Nicol | - | Nerudová Eliška | 7:6 (7), 6:2 |
získané body: 17 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dihlová, Nerudová | - | Pásková, Kuswito | 7:5, 6:2 |
8>4 | Dřevojanová, Vokřínková | - | Dihlová, Nerudová | 6:3, 6:4 |
získané body: 12 b. |
24.11.2023, A1TENIS SLOVÁCKO z.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Pírková Klára | - | Nerudová Eliška | 4:6, 6:2, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, A1TENIS SLOVÁCKO z.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |