Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK PRECHEZA Přerov o.s.
Datum:  31.07-04.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Sedlář Josef
 
 
 
Kuřitka Lukáš
6:0, 6:1
 
Beneš Daniel
6:0, 6:1
 
Čepelík Matouš
6:3, 6:1
 
Čank Tobiáš
6:0, 6:2
 
Čepl Filip
6:3, 6:0
 
 
 
Fiala Martin
6:3, 6:0
 
 
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:2
 
Dvořák Tomáš
6:1, 2:6, 6:4
 
Soukup Adam
7:6 (3), 1:6, 6:1
 
Pospíšil Matěj
6:0, 6:4
 
Krakovský Denis
3:6, 7:6 (4), 7:5
 
 
 
Frömel Karel
7:6, 6:2
 
 
 
Hänel Tom
7:6 (5), scr.
 
Hanačík Antonín
6:1, 6:0
 
Mojžíš Patrik
6:1, 7:5
 
Klofáč Tobiáš
0:6, 6:2, 6:2
 
Šimeček David
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Holub Lukáš J.
6:3, 6:3
 
 
 
Káňa Viktor
6:3, 6:4
 
Sanders Oliver
6:1, 6:0
 
Žiška Štěpán
6:1, 6:1
 
Grois Ondřej
4:6, 6:4, 6:0
 
Švojgr Kryštof
6:1, 6:1
 
 
 
Peták Denis
6:3, 6:0
 
 
 
Sýkora Jan
7:5, 6:4
 
Bartoš Adrian
6:0, 7:5
 
Petráš Adam
4:6, 6:3, 7:5
 
Kločurek Daniel
6:2, 6:1
 
Kumstát Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Sklenička Štěpán
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Šmejcký Jakub
1:6, 6:3, 6:3
 
Grulich Josef
6:0, 7:6 (4)
 
Doskočil Martin
6:1, 7:6 (4)
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:4
 
Horák Filip
6:3, 6:3
 
 
 
Vrtěna Jakub
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Stejskal Adam
6:2, 6:1
 
Šnajdr Denis
6:4, 4:6, 7:6 (3)
 
Horáček Josef
6:3, 7:5
 
Komrska Jan
6:0, 6:4
 
Chodura Sebastian
6:2, 6:7 (4), 6:1
 
 
 
Korec Zdeněk
6:2, 3:6, 6:1
 
 
 
Škrlík Mathias
4:5, scr.
 
Raštica Jan
6:0, 6:4
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:2
 
Gregus Petr
6:3, 6:0
 
Mrva Maxim
7:6 (4), 6:4
 
 
 
Poznámka pořadatele: Pátek 3.8.2018 : 8:30 Sedlář - Švojgr, Peták - Raštica, 10:30 Chodura,Mrva - Fiala Hänel, 11:00 Mojžíš, Mojžíš Kontaktní osoba na pátek Karel Čechák ‭+420 601 572 219‬
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Horák Filip 2660
Frömel Karel 2845
Krakovský Denis 3345
Vrtěna Jakub 4045
Peták Denis 4145
Švojgr Kryštof 4245
Kategorie : 13Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 712151

Peták Denis - Sedlář Josef
 
 
 
Bartoš Adrian - Doskočil Martin
scr.
 
Komrska Jan - Komrska Vít
6:0, 3:6, 1:0 (8)
 
Klofáč Tobiáš - Grois Ondřej
7:5, 6:2
 
 
 
Čepl Filip - Sklenička Štěpán
7:5, 6:0
 
 
 
Šimeček David - Korec Zdeněk
6:3, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Škrlík Mathias - Čepelík Matouš
scr.
 
Káňa Viktor - Pospíšil Matěj
6:2, 6:3
 
Hrubý Václav - Žiška Štěpán
6:2, 6:3
 
Grulich Josef - Beneš Daniel
6:4, 6:4
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:2, 6:1
 
 
 
Fiala Martin - Hänel Tom
7:5, 6:1
 
 
 
Gregus Petr - Hanačík Antonín
6:3, 6:1
 
 
 
Raštica Jan - Kločurek Daniel
6:3, 3:6, 1:0 (4)
 
Stejskal Adam - Kuřitka Lukáš
7:6 (5), 6:2
 
Frömel Karel - Krakovský Denis
scr.
 
 
 
Kumstát Jan - Vrtěna Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
Šmejcký Jakub - Švojgr Kryštof
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
Sýkora Jan - Šnajdr Denis
6:0, 6:3
 
Beránek Ondřej - Krupa Lukáš
6:4, 6:1
 
Chodura Sebastian - Mrva Maxim
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Frömel Karel 2845
Krakovský Denis 3345
Vrtěna Jakub 4045
Peták Denis 4145
Švojgr Kryštof 4245
Šimeček David 4345
Kategorie : 13Součet BH: 390
Kódové číslo akce: 714151

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Macháček David03.03.2008TC BORS CLUB-STK Břeclav
Jacobson Nikolas24.03.2008TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořák Tomáš18.08.2006TK Mohelnice, z.s.