Český tenisový svaz

Grulich Josef

Datum narození:
05.04.2006
Platnost reg. do:
09.10.2018
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Milo Olomouc
360 (12)
 
 
 
2018
TK Milo Olomouc
172 (20)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
2
13.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
2
13.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2
13.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

4>2 Grulich, Řehák - Zemánek, Hromek 6:2, 6:4
2>1 Grulich, Řehák - Vaněk, Řehák 6:3, 7:5
získané body: 15 b.
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

32>16 Onderka, Grulich - Lukáš, Migdal 6:2, 6:4
16>8 Onderka, Grulich - Doležal, Klimša 5:7, 6:4, 1:0 (7)
8>4 Postupa, Kuřitka - Onderka, Grulich 6:3, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 28 b.
30.06.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Vaněk, Grulich - Kniezek, Kana 6:0, 6:3
4>2 Vaněk, Grulich - Drobný, Jurka 6:3, 6:0
2>1 Vaněk, Grulich - Milar, Abrman 6:1, 0:6, 1:0 (8)
získané body: 20 b.
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

16>8 Řehák, Grulich - ZAVŘEL, Čank 7:5, 7:6 (2)
8>4 Řehák, Grulich - Beránek, Krupa 2:6, 7:6 (4), 1:0 (3)
4>2 Šimeček, Chodura - Řehák, Grulich 6:0, 6:3
získané body: 27 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
29.04.2018, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Milo Olomouc A
6
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TK Milo Olomouc A - TK Opava
12
4.
Oblastní přebor skupina B
20.05.2018, TK Mohelnice, z.s. - TK Milo Olomouc A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A - TK Milo Olomouc A
12
6.
Oblastní přebor skupina B
10.06.2018, TK Milo Olomouc A - TK Havířov A
0
7.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Milo Olomouc A
4
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
80
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
76

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
29.04.2018, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
5
2.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TO TJ Nový Jičín A - TK Milo Olomouc A
8
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TK Milo Olomouc A - TK Opava
1
4.
Oblastní přebor skupina B
20.05.2018, TK Mohelnice, z.s. - TK Milo Olomouc A
18
5.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A - TK Milo Olomouc A
11
6.
Oblastní přebor skupina B
10.06.2018, TK Milo Olomouc A - TK Havířov A
0
7.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Milo Olomouc A
3
 Družstva celkem (4hra)
46
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
80
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
76