Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  11.-15.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Šalková Natálie
 
 
 
Melicharová Kateřina
6:3, 6:1
 
Gabrielová Aneta
6:2, 6:2
 
Fajmonová Sarah Melany
6:2, 3:6, 6:3
 
Zítková Karolína
6:1, 6:0
 
 
3:6, 6:4, 6:4
 
Valentová Karolina
 
Brožová Amélie
6:1, 6:3
 
 
 
Oktiabreva Alisa
6:1, 7:6
 
Sekerková Veronika
6:1, 7:5
 
Vachková Valentina
6:1, 6:0
 
Žingorová Adéla
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Ticháčková Eliška
 
Suchá Amy
6:3, 6:0
 
 
 
Šárová Lucie
6:2, 6:4
 
Zourková Lucie
6:3, 4:6, 6:0
 
Shejbalová Tereza
6:2, 6:1
 
Žoldáková Denisa
4:6, 6:1, 6:4
 
 
6:3, 7:6
 
Belšánová Eva
 
Soukupová Lucie
6:4, 2:0, scr.
 
 
 
Veselá Barbora
6:2, 6:1
 
Hajná Kateřina
6:4, 4:6, 6:1
 
Krejčová Tereza
6:1, 6:2
 
Katzerová Ellen
scr.
 
 
2:6, 6:3, 7:5
 
Huťková Valerie
 
Malá Natálie
6:3, 1:6, 6:3
 
 
 
Nováková Erika
6:4, 1:6, 6:2
 
Zimanyi Ela
7:5, 6:3
 
Bervid Victoria
7:5, 6:1
 
Zikmundová Aneta
3:1, scr.
 
 
3:6, 6:1, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie
 
Zikmundová Valérie
6:7, 6:2, 6:1
 
 
 
Svítilová Adéla
6:3, 6:1
 
Petrásová Valentýna
4:6, 6:4, 7:5
 
Janíčkovičová Nikol
4:6, 6:1, 7:6
 
Dobiášová Vanessa
7:6, 7:6
 
 
6:4, 4:1, scr.
 
Židelová Viktorie
 
Pancová Julie
6:7, 6:2, 7:5
 
 
 
Jiráková Julie
6:1, 6:4
 
Samsonová Laura
6:3, 6:1
 
Jiroušková Monika
6:4, 6:4
 
Dostálová Lucie
6:1, 7:6
 
 
6:1, 6:4
 
Oktiabreva Anastasiia
 
Jandová Nela
6:1, 2:6, 6:0
 
 
 
Ondrášková Karolína
6:2, 6:1
 
Forejtková Eliška
6:0, 6:4
 
Harajda Ema
6:0, 6:1
 
Kultová Ellen
7:5, 7:6
 
 
6:3, 4:6, 6:2
 
Temenugov Isabella
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí: možná rozehrávka v 8,00-9,30--kurty ČLTK 3,4; 3- Oktiabreva Alisa-Veselá; 4- Židelová- Jandová; F fingla dívek v úterý; Po: od 13,00 SF čtyřhra dívek a pak následuje finále;
Počet účastníků48
NasazeníBH
Šalková Natálie 2830
Temenugov Isabella 4325
Židelová Viktorie 4825
Suchá Amy 5825
Pancová Julie 6025
Malá Natálie 6125
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 612205

Temenugov Isabella - Brožová Amélie
 
 
 
Zikmundová Aneta - Fajmonová Sarah Melany
1:6, 7:5, 1:0 (2)
 
Belšánová Eva - Junová Aneta
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Harajda Ema - Šárová Lucie
6:3, 6:7, 1:0 (6)
 
Žoldáková Denisa - Piteráková  Natálie
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
 
4:6, 6:1, 1:0 (12)
 
Hajná Kateřina - Zikmundová Valérie
 
Malá Natálie - Oktiabreva Anastasiia
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
 
 
Samsonová Laura - Kovačková Alena
3:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Shejbalová Tereza - Zimanyi Ela
6:3, 6:1
 
Forejtková Eliška - Veselá Barbora
6:4, 6:3
 
Soukupová Lucie - Krejčová Tereza
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Jandová Nela - Suchá Amy
 
Pancová Julie - Oktiabreva Alisa
6:3, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Gabrielová Aneta - Svítilová Adéla
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Dobiášová Vanessa - Drukerova Amelie Essie
7:5, 6:3
 
Jiráková Julie - Ondrášková Karolína
6:2, 6:0
 
Hladká Elen - Petrásová Valentýna
6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Huťková Valerie - Ticháčková Eliška
 
Jiroušková Monika - Šalková Natálie
7:6, 6:2
 
 
 
Janíčkovičová Nikol - Kultová Ellen
7:6, 2:6, 1:0 (15)
 
Melicharová Kateřina - Vachková Valentina
6:7, 7:6, 1:0 (5)
 
Zourková Lucie - Žingorová Adéla
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Zítková Karolína - Nováková Erika
6:2, 6:1
 
 
scr.
 
Valentová Karolina - Židelová Viktorie
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: pondělí: od 13,00 SF čtyřhra dívek a pak následuje finále;
Počet dvojic24
NasazeníBH
Šalková Natálie 2830
Temenugov Isabella 4325
Židelová Viktorie 4825
Suchá Amy 5825
Pancová Julie 6025
Malá Natálie 6125
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 614205

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice
Růtová Dominika24.01.2006TENIS-CENTRUM DTJ HK