Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  LTC Tábor 1903
Datum:  02.-06.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Nová Andrea
 
 
 
Jílková Denisa
6:2, 6:3
 
Řezníčková Natálie
6:3, 6:3
 
Hrabalová Eliška
6:0, 6:1
 
Urbanová Lucie
6:2, 6:3
 
 
3:6, 6:1, 7:6
 
Jelínková Daniela
 
Svozilová Marie
3:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Kalousková Sylvie
6:2, 6:2
 
Krejzová Andrea
6:7, 6:1, 6:3
 
Michálková Barbora
6:0, 6:4
 
Machková Natálie
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:3
 
Štruplová Julie
 
Krýslová Vendula
6:4, 3:6, 7:6
 
 
 
Pláničková Kateřina
6:2, 6:1
 
Hrbková Nicole Victoria
6:1, 6:0
 
Žižková Vendula
6:1, 7:5
 
Jelínková Barbora
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Jungwirthová Tereza
 
Munzarová Lenka
6:0, 4:6, 7:5
 
 
 
Poláková Tereza
6:3, 6:1
 
Kunitsyna Maria
6:4, 6:7, 6:3
 
Drudíková Monika
6:4, 7:6
 
Kmínková Zuzana
7:5, 6:2
 
 
6:1, 2:6, 6:0
 
Moravcová Adéla
 
Abeldinova Alla
7:5, 6:2
 
 
 
Rainke Natálie
6:2, 7:6
 
Čákorová Jana
6:0, 7:5
 
Hanáková Denisa
6:2, 6:1
 
Kroupová Natálie
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
 
Neradová Kamila
6:7, 6:0, 6:3
 
 
 
Pobořilová Aneta
6:2, 6:1
 
Kajabová Klára
6:1, 1:6, 6:2
 
Dufková Nela
6:1, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky
7:5, 4:6, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Sirotková Šarlota Sofie
 
Hrubanová Gabriela
6:1, 6:1
 
 
 
Hranáčová Kristýna
7:5, 6:4
 
Hejdová Hana
6:2, 6:0
 
Válková Simona
6:2, 6:1
 
Nesvadbová Michaela
6:3, 6:1
 
 
7:6, 1:6, 6:3
 
Sedláková Barbora
 
Gygalová Kateřina
4:6, 6:0, 7:6
 
 
 
Hertlová Veronika
6:2, 6:2
 
Neumannová Lucie
6:2, 6:1
 
Mihoková Petra
7:6, 7:5
 
Odehnalová Nela
6:4, 6:2
 
 
1:6, 6:0, 7:5
 
Dörreová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:00 - semifinále dvouhry, poté následuje finále
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nová Andrea 1335
Dörreová Adéla 1730
Sirotková Šarlota Sofie 2030
Krýslová Vendula 2530
Moravcová Adéla 3025
Hrubanová Gabriela 4125
Abeldinova Alla 4520
Štruplová Julie 4820
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 412085

Nová Andrea - Sirotková Šarlota Sofie
 
 
 
Kalousková Sylvie - Kroupová Natálie
6:1, 6:0
 
Odehnalová Nela - Kubíková Lucie Marie
6:0, 6:2
 
Válková Simona - Hrabalová Eliška
6:0, 6:7, 1:0
 
Michálková Barbora - Michálková Tereza
scr.
 
Drukerová Liliana Tucky - Poláková Tereza
2:6, 6:2, 1:0
 
Hrubanová Gabriela - Svozilová Marie
6:3, 6:1
 
Jelínková Daniela - Dörreová Adéla
6:1, 6:1
 
 
 
Machková Natálie - Neumannová Lucie
3:6, 6:3, 1:0
 
Dufková Nela - Pobořilová Aneta
6:4, 7:6
 
Davidová Natali - Urbanová Lucie
6:3, 6:3
 
Jelínková Barbora - Kadlecová Hana
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Jungwirthová Tereza - Munzarová Lenka
 
Žižková Vendula - Moravcová Adéla
6:1, 7:5
 
 
 
Hrbková Nicole Victoria - Kajabová Klára
7:5, 6:3
 
Hertlová Veronika - Kunitsyna Maria
4:6, 6:0, 1:0
 
Krejzová Andrea - Hanáková Denisa
6:2, 6:4
 
Kmínková Zuzana - Hranáčová Kristýna
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Neradová Kamila - Gygalová Kateřina
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
1:6, 7:6, 1:0
 
 
 
Řezníčková Natálie - Nesvadbová Michaela
6:0, 7:5
 
Rainke Natálie - Čákorová Jana
3:6, 6:2, 1:0
 
Šulcová Valerie - Petáková Helena
6:4, 7:6
 
Jílková Denisa - Vavříková Adéla
4:6, 6:1, 1:0
 
 
7:6, 6:0
 
Abeldinova Alla - Krýslová Vendula
 
Poznámka pořadatele: Pondělí: semifinále čtyřhry 14:00, poté následuje finále
Počet dvojic25
NasazeníBH
Nová Andrea 1335
Dörreová Adéla 1730
Sirotková Šarlota Sofie 2030
Krýslová Vendula 2530
Moravcová Adéla 3025
Hrubanová Gabriela 4125
Abeldinova Alla 4520
Štruplová Julie 4820
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 414085

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hažmuková Viktorie14.02.2005I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jantačová Elen16.08.2005TJ Brno-Komín