Český tenisový svaz

Vavříková Adéla

Datum narození:
02.08.2004
Platnost reg. do:
05.11.2021
Klub:
LTC České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
295 (9)
 
 
 
2016
LTC TONSTAV-SERVICE Č.B.
165 (12)
 
 
 
2017
LTC TONSTAV-SERVICE Č.Bud
166 (1)
267 (6)
 
 
2018
LTC České Budějovice,z.s.
 
110 (12)
431 (4)
 
2019
LTC České Budějovice,z.s.
 
85 (1)
189 (9)
 
2020
LTC České Budějovice,z.s.
 
 
137 (12)
248 (9)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
04.5.2019, TK Pelhřimov A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2019, Start České Budějovice A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
1
2.
02. Krajský přebor I.
11.5.2019, TK Sezimovo Ústí A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
1
3.
02. Krajský přebor I.
25.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC Velešín A
0
4.
02. Krajský přebor I.
08.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - TK Sezimovo Ústí B
1
5.
02. Krajský přebor I.
15.6.2019, TK Písek - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
04.5.2019, TK Pelhřimov A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
6
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2019, Start České Budějovice A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
5
2.
02. Krajský přebor I.
11.5.2019, TK Sezimovo Ústí A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
2
3.
02. Krajský přebor I.
25.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC Velešín A
0
4.
02. Krajský přebor I.
08.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - TK Sezimovo Ústí B
1
5.
02. Krajský přebor I.
15.6.2019, TK Písek - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
1
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
3
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

15
4
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
5
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

16
6
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
7
06.05.2019, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/12

0
8
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

22
9
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

22
10
05.07.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
11
06.07.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/4

0
12
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
13
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
07.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
15
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16
16
22.08.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

22
17
24.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
26.08.2019, Energon Open

Tenis Dobříš (B - 300), K: 8/8

16
19
07.09.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

16
20
06.05.2019, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

32
21
10.06.2019, BTC OPEN 2019

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

0
22
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
23
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

24
24
27.12.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
283/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
3
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

10
4
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
5
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
6
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
7
06.05.2019, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/12

0
8
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

30
9
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

0
10
05.07.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

16
11
06.07.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/4

10
12
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
13
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
07.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
15
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16
16
22.08.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

16
17
24.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
26.08.2019, Energon Open

Tenis Dobříš (B - 300), K: 8/8

0
19
07.09.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

16
20
06.05.2019, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

-
21
10.06.2019, BTC OPEN 2019

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

0
22
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

21
23
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

0
24
27.12.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
247/23