Český tenisový svaz

Neumannová Lucie

Datum narození:
02.07.2003
Platnost reg. do:
02.02.2022
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Aritma Praha
382 (1)
711 (3)
 
 
2017
SK Aritma Praha
 
216 (9)
 
 
2018
SK Aritma Praha
 
172 (1)
336 (6)
 
2019
SK Aritma Praha
 
 
167 (9)
471 (4)
2020
SK Aritma Praha
 
 
107 (12)
368 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
15.6.2019, SK HAMR, z.s. C - SK Aritma Praha A
0
1.
03. 1.třída B
11.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
15
2.
03. 1.třída B
8.6.2019, SK HAMR, z.s. D - SK Aritma Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
15.6.2019, SK HAMR, z.s. C - SK Aritma Praha A
3
1.
03. 1.třída B
11.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
0
2.
03. 1.třída B
8.6.2019, SK HAMR, z.s. D - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.12.2018, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
2
27.12.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

22
3
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
4
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

15
5
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

15
6
02.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
7
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
8
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

15
9
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/-

0
10
30.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

22
11
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

22
12
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/-

22
13
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
20.07.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/-

30
15
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

45
16
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
17
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
18
17.08.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
19
31.08.2019, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
20
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

0
21
29.09.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

20
22
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

0
23
10.06.2019, BTC OPEN 2019

jihomoravský (A - 400), K: 12/-

0
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/-

0
25
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

32
26
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

0
27
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

-
28
26.08.2019, Energon Open

Tenis Dobříš (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
312/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.12.2018, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

15
2
27.12.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
3
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
4
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

0
5
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
6
02.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

16
7
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
8
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
9
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/-

-
10
30.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
11
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

-
12
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/-

-
13
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
14
20.07.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/-

-
15
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

0
16
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
17
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
18
17.08.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
19
31.08.2019, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

45
20
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

0
21
29.09.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
22
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
23
10.06.2019, BTC OPEN 2019

jihomoravský (A - 400), K: 12/-

-
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/-

-
25
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

-
26
27.09.2019, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

-
27
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

15
28
26.08.2019, Energon Open

Tenis Dobříš (B - 300), K: -/8

30
 Jednotlivci celkem
121/18