Český tenisový svaz

Sirotková Šarlota Sofie

Datum narození:
17.09.2001
Platnost reg. do:
31.12.2018
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TSM Sokol Vysočany
483 (4)
 
 
 
2013
TSM Sokol Vysočany
158 (12)
411 (4)
 
 
2014
TSM Sokol Vysočany
75 (1)
201 (9)
 
 
2015
TJ Sokol Vysočany TSM
 
94 (15)
227 (6)
 
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
39 (1)
141 (9)
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
62 (20)
142 (12)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
22 (30)
77 (20)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, Sokol Petrovice - TJ Sokol Vysočany TSM A
12
2.
02. 1.třída A
6.5.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - SK OAZA Praha C
0
3.
02. 1.třída A
20.5.2017, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany TSM A
0
4.
02. 1.třída A
27.5.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TK Horní Měcholupy A
3
5.
02. 1.třída A
10.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TJ Spoje Praha
0
6.
02. 1.třída A
24.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - SK Aritma Praha
1
1.
06. 2.třída C
17.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM B - TJ Solidarita Praha 10
6
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, Sokol Petrovice - TJ Sokol Vysočany TSM A
14
2.
02. 1.třída A
6.5.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - SK OAZA Praha C
5
3.
02. 1.třída A
20.5.2017, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany TSM A
0
4.
02. 1.třída A
27.5.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TK Horní Měcholupy A
6
5.
02. 1.třída A
10.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TJ Spoje Praha
6
6.
02. 1.třída A
24.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - SK Aritma Praha
7
1.
06. 2.třída C
17.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM B - TJ Solidarita Praha 10
4
 Družstva celkem (4hra)
42
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.12.2016

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

45
2
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/12

90
3
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

0
4
21.01.2017, ČLTK CUP DOROSTENKY 2017

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 8/8

30
5
04.02.2017, TENIS-CENTRUM DTJ HK CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

30
6
11.02.2017, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

30
7
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/12

75
8
18.03.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

0
10
13.05.2017, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

0
11
12.06.2017, A2 BTC OPEN 2017

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

75
12
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

45
13
08.07.2017, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

100
15
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

0
16
07.08.2017

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

20
17
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

45
18
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
19
23.09.2017, PWJT17 MASTERS-TJ SPOJE

TJ Spoje Praha (B - 200), K: 8/-

45
20
28.09.2017, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

90
21
14.04.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
742/20

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.12.2016

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

30
2
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/12

0
3
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

45
4
21.01.2017, ČLTK CUP DOROSTENKY 2017

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 8/8

30
5
04.02.2017, TENIS-CENTRUM DTJ HK CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

16
6
11.02.2017, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

45
7
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/12

53
8
18.03.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

21
10
13.05.2017, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

45
11
12.06.2017, A2 BTC OPEN 2017

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

21
12
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
13
08.07.2017, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

45
15
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

34
16
07.08.2017

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
17
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

45
18
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

22
19
23.09.2017, PWJT17 MASTERS-TJ SPOJE

TJ Spoje Praha (B - 200), K: 8/-

-
20
28.09.2017, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

34
21
14.04.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
553/19