Český tenisový svaz

Kubíková Lucie Marie

Datum narození:
04.09.2003
Platnost reg. do:
13.03.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Uhřiněves
464 (6)
 
 
 
2015
Sportcentrum Uhříněves
197 (12)
574 (3)
 
 
2016
TK Neridé
86 (1)
175 (9)
 
 
2017
TK Neridé
 
85 (15)
600 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
2
07.01.2017, CRESPO CUP 2017

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

10
3
14.01.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
4
25.02.2017, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 4/4

30
5
04.03.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
6
18.03.2017

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

22
7
01.04.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
8
15.04.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/4

15
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

45
10
13.05.2017, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
11
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
12
05.07.2017, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
13
08.07.2017, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

0
15
17.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

7
16
31.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
17
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
18
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

22
19
26.08.2017, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

0
20
02.09.2017

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

20
21
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

0
23
23.08.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
321/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
2
07.01.2017, CRESPO CUP 2017

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

15
3
14.01.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
4
25.02.2017, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 4/4

10
5
04.03.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
6
18.03.2017

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

0
7
01.04.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
8
15.04.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/4

10
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

21
10
13.05.2017, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
11
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

8
12
05.07.2017, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
13
08.07.2017, O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
14
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

-
15
17.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
16
31.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
17
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

21
18
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
19
26.08.2017, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

15
20
02.09.2017

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

15
21
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

-
23
23.08.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
190/19

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída B
30.4.2017, TK Horní Měcholupy A - Sportcentrum Uhříněves
9
2.
26. 3.třída B
7.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - TK Hovorčovice
1
3.
26. 3.třída B
21.5.2017, SK Kometa Praha - Sportcentrum Uhříněves
3
4.
26. 3.třída B
28.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Smíchov I.
3
5.
26. 3.třída B
11.6.2017, LTC Radotín B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
18.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - TC Return
1
7.
26. 3.třída B
25.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - Tempo Praha A
3
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída B
30.4.2017, TK Horní Měcholupy A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
26. 3.třída B
7.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - TK Hovorčovice
0
3.
26. 3.třída B
21.5.2017, SK Kometa Praha - Sportcentrum Uhříněves
2
4.
26. 3.třída B
28.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Smíchov I.
2
5.
26. 3.třída B
11.6.2017, LTC Radotín B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
18.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - TC Return
0
7.
26. 3.třída B
25.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - Tempo Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26
10.02.2017

TK Most (A - 700), K: 12/12

16>8 Zelená, Šalková - Kubíková, Jílková 6:7 (4), 6:4, 1:0 (2)
získané body: 0 b.