Český tenisový svaz

Šulcová Valerie

Datum narození:
22.09.2003
Platnost reg. do:
21.11.2018
Klub:
TO SK Mělník
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TO SK Mělník
607 (4)
 
 
 
2015
TO SK Mělník
318 (9)
 
 
 
2016
TO SK Mělník
254 (1)
672 (3)
 
 
2017
TO SK Mělník
 
261 (6)
707 (3)
 
2018
TO SK Mělník
 
140 (1)
246 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, TO SK Mělník - F.H.TK Dobřichovice
0
1.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TO SK Mělník B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, TO SK Mělník - F.H.TK Dobřichovice
0
1.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TO SK Mělník B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
3
16.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
5
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
6
27.01.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
17.02.2018, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
9
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
12
17.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

20
13
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
14
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
15
06.04.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
16
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

15
17
01.05.2018, Okresní přebor Mělník

TJ TK Neratovice (P - 200), K: 4/4

30
18
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
19
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
20
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
21
21.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
22
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
23
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

10
24
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
25
11.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

15
26
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

16
27
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
262/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
3
16.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
5
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
6
27.01.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
8
17.02.2018, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
9
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
12
17.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

10
13
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
14
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16
15
06.04.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
16
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
17
01.05.2018, Okresní přebor Mělník

TJ TK Neratovice (P - 200), K: 4/4

0
18
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
19
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
20
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

16
21
21.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
22
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

-
24
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
25
11.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

15
26
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
27
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
128/20
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Jílková Denisa- Šulcová Valerie4:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
11.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

4>2 Knížová, Šulcová - Svěcená, Šprojcarová 6:3, 3:6, 1:0 (6)
2>1 Knížová, Šulcová - Beladová, Votavová 6:7 (5), 6:3, 1:0 (5)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
1
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
9
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno
1
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Březnice - TO SK Mělník
4
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TO SK Mělník
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, TO SK Mělník - LTC Rudná
1
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, F.H.TK Dobřichovice B - TO SK Mělník
3
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
3
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
9
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno
3
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Březnice - TO SK Mělník
4
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TO SK Mělník
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, TO SK Mělník - LTC Rudná
1
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, F.H.TK Dobřichovice B - TO SK Mělník
5
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38