Český tenisový svaz

Kadlecová Hana

Datum narození:
02.06.2004
Platnost reg. do:
04.11.2020
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Benátky nad Jizerou
178 (12)
417 (4)
 
 
2016
TK Benátky nad Jizerou
89 (20)
356 (6)
 
 
2017
Tenisový klub Benátky nad
75 (1)
235 (9)
 
 
2018
Tenisový klub Benátky nad
 
115 (12)
336 (6)
 
2019
Tenisový klub Benátky nad
 
89 (1)
179 (9)
 
2020
Tenisový klub Benátky nad
 
 
148 (12)
419 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Lysá n.L. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
2.
05 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Bakov n.Jiz. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Sokol Týnec n.L.
4
4.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
1
5.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
6.
05 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
1
7.
05 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Starý Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Lysá n.L. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
2.
05 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Bakov n.Jiz. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Sokol Týnec n.L.
0
4.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
0
5.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
6.
05 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
3
7.
05 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Starý Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, Tenisový klub Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
27.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 8/8

0
4
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
5
12.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
7
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
8
22.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

15
9
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
10
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Bakov n.Jiz. (P - 200), K: 4/4

20
11
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
12
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
13
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
14
18.07.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
15
20.07.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

20
16
27.07.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/4

30
17
08.08.2019, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 4/-

30
18
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

20
19
17.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/-

20
20
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 4/-

0
21
30.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
22
07.09.2019, 7.-9.9.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

20
23
14.09.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

30
24
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

24
25
15.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
344/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018, Tenisový klub Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
27.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 8/8

0
4
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
5
12.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
8
22.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
9
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
10
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Bakov n.Jiz. (P - 200), K: 4/4

10
11
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
12
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
13
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
14
18.07.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

16
15
20.07.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

15
16
27.07.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/4

15
17
08.08.2019, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 4/-

-
18
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
19
17.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/-

-
20
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 4/-

-
21
30.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
22
07.09.2019, 7.-9.9.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

15
23
14.09.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

-
24
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
25
15.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
196/20

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - F.H.TK Dobřichovice
6
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - F.H.TK Dobřichovice
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6