Český tenisový svaz

Hranáčová Kristýna

Datum narození:
20.03.2004
Platnost reg. do:
08.01.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Severočeská tenisová o.s.
255 (9)
 
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
87 (20)
371 (4)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
26 (1)
116 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
12
3.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
4.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
7
3.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, KIA Lucky Drive to Australia 2017

SK OAZA Praha (C - 400), K: 7/7

18
2
10.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 9/10

40
3
27.12.2016, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/-

30
4
21.01.2017

TK LTC Děčín (C - 400), K: 4/4

30
5
28.01.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
04.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
10.02.2017

TK Most (A - 700), K: 12/12

75
8
18.02.2017

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

30
9
11.03.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 8/9

45
10
18.03.2017, Starší žákyně B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

30
11
24.03.2017, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2017

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

90
12
11.04.2017, A1 NIKE TROPHY 2017

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
22.05.2017, A2

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

45
14
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
15
01.07.2017, Turnaj kat.

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

30
16
08.07.2017, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

45
17
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

140
18
21.07.2017, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 300), K: 8/8

45
19
25.07.2017, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

54
20
28.07.2017, Baník Cup 2017

Baník Praha (B - 300), K: 8/8

100
21
01.08.2017, Středočeské B5

TK Roja Příbram (B - 300), K: 8/-

30
22
05.08.2017, CT kat.B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 300), K: 8/8

65
23
11.08.2017, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

45
24
09.09.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

45
25
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
26
24.03.2017, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2017

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

0
27
11.04.2017, A1 NIKE TROPHY 2017

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
28
25.02.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
1064/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, KIA Lucky Drive to Australia 2017

SK OAZA Praha (C - 400), K: 7/7

18
2
10.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 9/10

0
3
27.12.2016, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/-

-
4
21.01.2017

TK LTC Děčín (C - 400), K: 4/4

15
5
28.01.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
6
04.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

22
7
10.02.2017

TK Most (A - 700), K: 12/12

0
8
18.02.2017

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

22
9
11.03.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 8/9

19
10
18.03.2017, Starší žákyně B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

45
11
24.03.2017, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2017

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
12
11.04.2017, A1 NIKE TROPHY 2017

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
22.05.2017, A2

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

34
14
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
15
01.07.2017, Turnaj kat.

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

45
16
08.07.2017, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

45
17
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
18
21.07.2017, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 300), K: 8/8

0
19
25.07.2017, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

35
20
28.07.2017, Baník Cup 2017

Baník Praha (B - 300), K: 8/8

22
21
01.08.2017, Středočeské B5

TK Roja Příbram (B - 300), K: 8/-

-
22
05.08.2017, CT kat.B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 300), K: 8/8

45
23
11.08.2017, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
24
09.09.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

-
25
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

70
26
24.03.2017, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2017

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
27
11.04.2017, A1 NIKE TROPHY 2017

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
28
25.02.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
533/23