Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
06.-10.05.
Pořadatel:
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400)
Kódové číslo:
416005
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Česal Stanislav
Anglická 615/10
353 01 Mar.Lázně
Tel. (1):
777 346 477
Tel. (3):
354 622 495
E-mail:
s.cesal@tennis-agens.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace na hlavní turnaj je možná telefonicky v Pondělí od 16.00 hod do 18.00 hod. na tel. 777 346477
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
16
35
7
 
21.04.2019 21:36:11
2.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
17
30
 
 
29.03.2019 20:38:25
3.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
20
30
 
 
09.04.2019 20:32:39
4.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
25
30
 
 
09.04.2019 09:57:11
5.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
26
30
 
 
16.03.2019 21:37:08
6.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
30
25
 
 
29.03.2019 13:36:27
7.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
40
25
 
 
26.04.2019 08:45:23
8.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
42
25
 
 
19.03.2019 22:08:24
9.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
43
20
 
 
19.03.2019 13:25:58
10.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
45
20
12
 
06.04.2019 11:00:59
11.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
46
20
 
 
16.03.2019 11:13:47
12.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
 
20.03.2019 22:18:29
13.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
 
16.03.2019 08:25:41
14.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
52
20
 
 
03.04.2019 20:11:49
15.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
 
 
20.03.2019 12:53:32
16.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
 
 
09.04.2019 19:25:30
17.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
 
07.04.2019 19:12:37
18.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
62
20
 
 
12.04.2019 15:54:43
19.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
64
20
 
 
16.04.2019 19:54:24
20.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
 
25.03.2019 21:10:07
21.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
06.04.2019 00:48:18
22.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:27:30
23.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
84
15
 
 
16.03.2019 20:43:59
24.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
15.03.2019 16:26:06
25.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
89
15
 
 
04.04.2019 10:35:48
26.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
17.03.2019 12:09:44
27.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
 
02.04.2019 20:56:37
28.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
99
15
 
volná karta
20.03.2019 09:20:12
29.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
101
12
 
 
31.03.2019 08:21:13
30.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
volná karta ČTS
24.04.2019 17:49:57
31.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
 
20.03.2019 20:17:57
32.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
 
20.03.2019 21:18:01
33.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
24.04.2019 21:59:20
34.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
24.04.2019 20:09:22
35.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
184
9
343
volná karta
10.04.2019 18:17:55
36.
Denková Nicol 26.06.2004 Tenisklub Cheb
191
9
 
volná karta
09.04.2019 10:23:57
37.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
201
9
24
 
11.04.2019 21:31:52
38.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
09.04.2019 16:43:26
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
108
12
 
 
24.03.2019 20:40:44
2.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
115
12
 
 
11.04.2019 11:11:11
3.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
 
02.04.2019 14:03:15
4.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
 
24.04.2019 12:08:14
5.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
25.03.2019 14:36:39
6.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
138
12
 
 
26.03.2019 21:20:12
7.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 21:44:47
8.
Doudová Alena 30.11.2002 Severočeská tenisová o.s.
157
9
 
 
13.04.2019 12:34:32
9.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
 
24.04.2019 13:12:33
10.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
 
20.04.2019 20:22:08
11.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
194
9
 
volná karta
12.04.2019 19:06:36
12.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
214
9
 
volná karta
16.04.2019 09:16:12
13.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
229
9
 
 
02.05.2019 15:18:16
14.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
271
6
92
 
20.03.2019 10:11:17
15.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
307
6
126
 
01.04.2019 13:33:56
16.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
volná karta
27.03.2019 16:09:22
17.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
 
08.04.2019 20:47:08
18.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
355
6
299
 
03.05.2019 16:59:53
19.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
volná karta
22.04.2019 14:57:30
20.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
461
4
153
volná karta
20.04.2019 09:00:54
21.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
805
1
132
 
21.04.2019 13:14:07
22.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
805
1
96
 
21.04.2019 20:07:37
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
19.04.2019 11:26:34
2.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
128
12
50
odhlášeno hráčem
23.04.2019 06:56:48
3.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 12:45:33
4.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
266
6
31
odhlášeno hráčem
25.04.2019 18:52:41
5.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
odhlášeno hráčem
26.04.2019 06:43:53
6.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
odhlášeno hráčem
26.04.2019 11:47:15
7.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé
411
4
54
odhlášeno hráčem
28.04.2019 09:29:16
8.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
275
odhlášeno hráčem
28.04.2019 12:11:38
9.
Sokolova Vera 24.10.2007 TC Brno.
805
1
767
odhlášeno hráčem
29.04.2019 10:12:29
10.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
odhlášeno hráčem
29.04.2019 22:35:57
11.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
76
15
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 09:17:19
12.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
175
9
26
odhlášeno hráčem
30.04.2019 11:05:15
13.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
odhlášeno hráčem
02.05.2019 10:39:21
14.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
105
12
55
odhlášeno hráčem
02.05.2019 15:24:28
15.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
262
6
 
odhlášeno hráčem
03.05.2019 12:26:29
16.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
317
6
185
odhlášeno hráčem
03.05.2019 13:57:44
17.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
odhlášeno hráčem
03.05.2019 17:37:05
18.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
39
25
8
odhlášeno hráčem
03.05.2019 18:47:02
19.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
66
15
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 05:37:36
20.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
630
3
165
odhlášeno hráčem
04.05.2019 18:43:19
21.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
250
6
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 21:21:39
22.
Kuncková Martina 15.04.2001 ŽLTC Brno
137
12
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 10:15:25
23.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 12:38:28
24.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
142
12
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 14:09:57
25.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 15:59:35