Český tenisový svaz

Šilhavá Aneta

Datum narození:
03.06.2004
Platnost reg. do:
05.11.2017
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTK TEPLICE o.s.
278 (9)
 
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
103 (20)
411 (4)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
46 (1)
220 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
30.4 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa
1
2.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2C
28.5 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - ASK Lovosice
1
5.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
6.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
30.4 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa
1
2.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
7
4.
DD2C
28.5 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - ASK Lovosice
1
5.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
6.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.12.2016, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
10.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 9/10

19
3
06.01.2017, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

20
4
13.01.2017, Pohár Sport Arena 2017

Sport Arena Praha (C - 400), K: 4/-

15
5
21.01.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

20
6
28.01.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
04.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

16
8
18.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
9
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
10
08.07.2017, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
11
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
21.07.2017, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 300), K: 8/-

0
13
22.07.2017, Letná Open 2017

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

30
14
25.07.2017, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
15
05.08.2017, CT kat.B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 300), K: 8/8

30
16
11.08.2017, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
17
17.08.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
18
26.08.2017, Středočeské B7

Tenis Dobříš (B - 300), K: 8/-

30
19
09.09.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
20
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

45
21
10.02.2017

TK Most (A - 700), K: 12/12

0
22
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
23
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
301/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.12.2016, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
10.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 9/10

0
3
06.01.2017, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
4
13.01.2017, Pohár Sport Arena 2017

Sport Arena Praha (C - 400), K: 4/-

-
5
21.01.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

10
6
28.01.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
04.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
8
18.02.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
9
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
10
08.07.2017, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
11
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
21.07.2017, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 300), K: 8/-

-
13
22.07.2017, Letná Open 2017

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

7
14
25.07.2017, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
15
05.08.2017, CT kat.B

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 300), K: 8/8

0
16
11.08.2017, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

21
17
17.08.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
18
26.08.2017, Středočeské B7

Tenis Dobříš (B - 300), K: 8/-

-
19
09.09.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
20
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

21
21
10.02.2017

TK Most (A - 700), K: 12/12

0
22
14.07.2017, A3

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
23
15.09.2017, A5

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
98/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1A
29.4 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
2.
DS1A
1.5 2017, TK Kadaň - Severočeská tenisová o.s. B Most
0
3.
DS1A
6.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - LTC Panorama Teplice A
0
4.
DS1A
20.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. B Most
3
5.
DS1A
10.6 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - SK Tenis Duchcov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1A
29.4 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
18
2.
DS1A
1.5 2017, TK Kadaň - Severočeská tenisová o.s. B Most
3
3.
DS1A
6.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - LTC Panorama Teplice A
0
4.
DS1A
20.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. B Most
2
5.
DS1A
10.6 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - SK Tenis Duchcov
2
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29