Český tenisový svaz

Šilhavá Aneta

Datum narození:
03.06.2004
Platnost reg. do:
05.11.2017
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTK TEPLICE o.s.
278 (9)
 
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
103 (20)
411 (4)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
46 (1)
220 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.12.2016, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

10
2
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.12.2016, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
2
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
30.4 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa
1
2.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2C
28.5 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - ASK Lovosice
1
5.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
6.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
30.4 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa
1
2.
DD2C
7.5 2017, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
7
4.
DD2C
28.5 2017, TJ Sokol Ústí n.L. - ASK Lovosice
1
5.
DD2C
11.6 2017, SK Matchball Česká Lípa B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
6.
DD2C
25.6 2017, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1A
29.4 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
2.
DS1A
1.5 2017, TK Kadaň - Severočeská tenisová o.s. B Most
0
3.
DS1A
6.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - LTC Panorama Teplice A
0
4.
DS1A
20.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. B Most
3
5.
DS1A
10.6 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - SK Tenis Duchcov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1A
29.4 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
18
2.
DS1A
1.5 2017, TK Kadaň - Severočeská tenisová o.s. B Most
3
3.
DS1A
6.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - LTC Panorama Teplice A
0
4.
DS1A
20.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. B Most
2
5.
DS1A
10.6 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - SK Tenis Duchcov
2
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29