Český tenisový svaz

Havrlíková Adéla

Datum narození:
28.10.2001
Platnost reg. do:
12.11.2020
Klub:
Sokol Košťany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Viamont Teplice
240 (9)
 
 
 
2013
TK Viamont Teplice
107 (15)
510 (3)
 
 
2014
TK Viamont Teplice
91 (1)
137 (12)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
 
69 (20)
574 (3)
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
 
34 (1)
201 (9)
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
 
54 (20)
934 (3)
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
29 (25)
279 (9)
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
46 (20)
113 (15)
2020
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
93 (1)
85 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
2
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/-

0
3
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

30
4
15.02.2020, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 600), K: 5/-

40
5
22.02.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 800), K: 8/8

0
6
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/-

0
7
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

20
8
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 500), K: 8/-

0
9
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

22
10
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
11
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

45
12
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
13
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

0
14
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

30
15
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/-

30
16
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
17
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
18
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 8/8

0
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/8

30
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/8

0
21
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
22
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/-

32
23
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

0
24
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
331/24

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
2
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/-

-
3
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

0
4
15.02.2020, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 600), K: 5/-

-
5
22.02.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 800), K: 8/8

0
6
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/-

-
7
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

0
8
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 500), K: 8/-

-
9
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
10
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
11
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

30
12
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
13
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

0
14
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

22
15
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/-

-
16
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
17
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
18
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 8/8

0
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/8

0
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/8

0
21
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
22
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/-

-
23
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

-
24
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
104/15

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
06.06.2020, LTK TEPLICE o.s. A - TK Kadaň
4
2.
DA1A
27.06.2020, TK Dubí A - LTK TEPLICE o.s. A
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
06.06.2020, LTK TEPLICE o.s. A - TK Kadaň
3
2.
DA1A
27.06.2020, TK Dubí A - LTK TEPLICE o.s. A
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12