Český tenisový svaz
Název:
91. Pardubická juniorka MČR dorostu
Datum:
10.-16.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická prezence povolena na čísle 606 946 433 - Jaroslav Chmelík v pátek 9. 8. 2019 mezi 15.30-17.00
přihlášky do čtyřher v sobotu 10. 8. 2019 do 12:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
4
60
 
ITF 5.
09.04.2019 16:26:43
2.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
5
60
 
ITF 66.
24.05.2019 10:09:37
3.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
6
60
 
ITF 84.
26.06.2019 20:36:19
4.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
7
45
 
 
15.06.2019 18:50:38
5.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
8
45
 
 
30.06.2019 21:13:24
6.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
10
45
 
 
04.06.2019 23:20:23
7.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
11
45
 
 
04.07.2019 18:10:01
8.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
13
45
 
poslední dle CŽ
14.07.2019 05:22:32
9.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
15
45
 
nominace SM
13.05.2019 22:02:56
10.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
nominace JM
23.06.2019 23:51:41
11.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
18
35
 
volná karta ČTS
08.06.2019 23:43:29
12.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
19
35
 
volná karta ČTS
08.04.2019 20:13:58
13.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
nominace Praha
16.03.2019 17:43:04
14.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
22
35
 
volná karta ČTS
02.06.2019 13:07:48
15.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
nominace StČ
27.05.2019 14:05:33
16.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
nominace SČ
20.06.2019 20:25:00
17.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
34
30
 
nominace SM
15.04.2019 11:57:15
18.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
nominace Praha
10.04.2019 17:10:27
19.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
39
30
 
nominace SČ
29.07.2019 17:23:49
20.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
nominace Praha
20.05.2019 15:35:35
21.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
30
 
nominace SM
21.05.2019 14:33:59
22.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
nominace ZČ
19.03.2019 12:47:59
23.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
volná karta ČTS
25.03.2019 07:40:25
24.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
nominace Praha
20.05.2019 00:07:47
25.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
54
25
 
nominace Praha
21.04.2019 13:02:37
26.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
55
25
 
nominace Praha
20.05.2019 18:32:22
27.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
nominace Praha
09.07.2019 13:22:45
28.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
65
20
 
nominace JM
02.07.2019 08:00:27
29.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
nominace JM
22.03.2019 13:41:31
30.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
volná karta pořadatele
17.06.2019 09:22:44
31.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
nominace JM
31.03.2019 12:26:41
32.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
nominace JM
16.04.2019 21:48:51
33.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
nominace SM
07.05.2019 22:31:05
34.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
101
15
 
nominace JM
19.05.2019 17:37:06
35.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
103
15
 
nominace JČ
27.05.2019 14:03:50
36.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
nominace JM
02.07.2019 07:22:27
37.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
111
15
 
nominace ZČ
06.06.2019 15:49:55
38.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
nominace StČ
18.05.2019 17:21:35
39.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
nominace VČ
21.05.2019 08:22:48
40.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
nominace JČ
27.05.2019 14:03:27
41.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
nominace Praha
09.06.2019 08:08:12
42.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
volná karta ČTS
17.07.2019 13:18:39
43.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
nominace SM
19.05.2019 21:02:26
44.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
218
9
1
volná karta ČTS
13.07.2019 10:27:02
45.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
volná karta pořadatele
05.08.2019 09:10:16
46.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
nominace VČ
03.06.2019 17:06:05
47.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
volná karta ČTS
30.07.2019 17:55:27
48.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
volná karta ČTS
01.07.2019 19:37:01

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
14
45
 
 
07.08.2019 11:00:47
2.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
21
35
 
1. náhradník StČ
27.05.2019 14:06:05
3.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
1. náhradník JM
19.03.2019 14:34:31
4.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
 
27.06.2019 10:15:17
5.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
38
30
 
2. náhradník JM
29.07.2019 13:58:30
6.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
2. náhradník SM
17.06.2019 09:24:46
7.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
2. náhradník StČ
27.05.2019 14:06:29
8.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
20.05.2019 20:55:42
9.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
63
25
 
 
21.05.2019 10:27:49
10.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
 
22.04.2019 21:15:04
11.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
1. náhradník Praha
12.07.2019 09:05:44
12.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
 
21.05.2019 07:50:28
13.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:43:54
14.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
1. náhradník SČ
22.05.2019 07:49:12
15.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
 
14.05.2019 20:31:53
16.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
 
19.03.2019 16:02:36
17.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
09.06.2019 10:29:37
18.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice
131
15
 
 
09.07.2019 08:39:33
19.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
2. náhradník SČ
16.03.2019 12:42:17
20.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
144
12
25
 
28.07.2019 22:31:32
21.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
1. náhradník SM
21.05.2019 10:49:46
22.
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
149
12
 
2. náhradník ZČ
24.06.2019 10:48:57
23.
Soukup Radek 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s.
150
12
 
1. náhradník JČ
27.05.2019 14:04:17
24.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
13.06.2019 07:40:12
25.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
220
9
 
2. náhradník JČ
27.05.2019 14:04:52
26.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
 
28.03.2019 10:03:03
27.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
12.07.2019 10:01:14
28.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
447
6
31
 
25.07.2019 13:33:19
29.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
1128
1
110
 
07.04.2019 14:21:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
2.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
1128
1
268
odhlášeno hráčem
01.07.2019 09:41:01
3.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
83
20
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 07:01:18
4.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
72
20
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 11:33:58
5.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 06:31:02
6.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
odhlášeno hráčem
02.08.2019 14:56:37
7.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 15:37:13
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 16:17:38
9.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 11:12:24
10.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 07:39:01
11.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
2
60
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 13:49:40
12.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
611
4
34
odhlášeno hráčem
04.08.2019 20:08:38
13.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 20:41:50
14.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 21:31:28
15.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
130
15
 
odhlášeno hráčem
07.08.2019 12:52:36
16.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 15:48:39
17.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
90
20
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 17:08:53
18.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 09:56:13
19.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 20:35:50