Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tempo Cup Open
Pořadatel:  Tempo Praha
Datum:  22.-24.09.
Věk. kategorie:  dorost
Keller Oliver
 
 
 
Pepelanov Mario Valentýn
6:1, 6:0
 
Klápa Kryštof
6:0, 6:2
 
Novák Vojtěch
6:2, 6:3
 
 
 
Šupka Štěpán
6:0, 6:4
 
 
 
Junek Štěpán
6:3, 6:1
 
 
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:2, 6:2
 
 
 
Daněk Martin Stefan
6:0, 6:1
 
 
 
Král David
6:1, 6:3
 
 
 
Schneider Václav
6:1, 6:1
 
 
 
Haňkovský David
6:3, 6:2
 
Toman Kryštof
1:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Bureš Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
Brož Dominik
6:3, 7:5
 
 
 
Barták Antonín
6:1, 6:2
 
 
 
Kubišta Adam
6:0, 6:2
 
 
 
Cihelka Jan
6:4, 6:2
 
Kameník Lukáš
6:1, 7:6
 
Stanek Martin
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Slabihoudek Matěj
6:3, 6:1
 
 
 
Vůle Matyáš
6:1, 6:1
 
Pelda Ondřej
6:2, 6:4
 
Bulíř Adam
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Krautman Patrick Joseph
6:0, 6:0
 
 
 
Ješina Lukáš
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Hradil Tomáš
6:0, 6:0
 
 
 
Šubert Vítek
6:1, 6:0
 
Bega Petr
6:3, 6:4
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Svoboda Šimon
 
Horálek Dominik
6:2, 6:4
 
 
 
Tocháček Marek
7:5, 7:6 (5)
 
 
 
Ščurek Oliver
6:0, 6:1
 
 
 
Krautman Christopher Joseph
6:2, 7:6 (7)
 
 
 
Typl Jáchym
6:4, 6:0
 
 
 
Buřil Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Froňka Martin
6:2, 6:1
 
Milovanovič Ilija
6:2, 1:6, 1:0 (2)
 
 
6:1, 7:5
 
Matějka Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Budská Blanka (platná licence B do 05.01.2020)
Poznámka pořadatele: Rozpis na pondělí 24.9.2018: TEMPO 10,00 hod.:semifinále dvouhry, následovat bude finále
Počet účastníků38
NasazeníBH
Keller Oliver 11215
Matějka Daniel 11615
Svoboda Šimon 15712
Král David 17512
Schneider Václav 17512
Horálek Dominik 18712
Stanek Martin 22512
Slabihoudek Matěj 2619
Kategorie : 5Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 312219

Svoboda Šimon - Schneider Václav
 
 
 
Bureš Ondřej - Kubišta Adam
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Brož Dominik - Arefe Tarkan
6:0, 6:2
 
Pelda Ondřej - Milovanovič Ilija
6:1, 6:0
 
 
 
Junek Štěpán - Slabihoudek Matěj
6:1, 6:1
 
 
 
Beneš Martin - Beneš Tomáš
6:1, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
Barták Antonín - Kopecký Maxmilián Albert
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Keller Oliver - Čížek Gabriel
6:2, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Hradil Tomáš - Toman Kryštof
6:1, 6:0
 
 
 
Typl Jáchym - Horálek Dominik
6:3, 6:4
 
 
 
Tocháček Marek - Šubert Vítek
6:3, 6:4
 
 
 
Froňka Martin - Beran Jaroslav
scr.
 
 
 
Haňkovský David - Král David
6:4, 6:4
 
 
 
Vůle Matyáš - Kubelka David
6:4, 6:3
 
 
 
Novák Vojtěch - Ben Ahmed Adam
6:0, 6:1
 
 
 
Daněk Martin Stefan - Ščurek Oliver
6:1, 6:1
 
Šupka Štěpán - Buřil Adam
7:6 (5), 6:2
 
Phan Tomáš - Stanek Martin
6:1, 6:1
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Budská Blanka (platná licence B do 05.01.2020)
Poznámka pořadatele: Finále čtyřhry se bude hrát v Modřanech ve 14,00 hod. Haňkovský skrečoval ze zdravotních důvodů.
Počet dvojic18
NasazeníBH
Keller Oliver 11215
Svoboda Šimon 15712
Král David 17512
Schneider Václav 17512
Horálek Dominik 18712
Phan Tomáš 18712
Beneš Martin 19612
Beran Jaroslav 19912
Kategorie : 5Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 314219

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Phan Tomáš11.11.2001TJ Radlice
Beneš Martin07.02.2004TK Neridé
Ben Ahmed Adam17.12.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Kubelka David28.07.2003Slavoj Český Brod
Beran Jaroslav15.08.2001LTC Tábor 1903
Čížek Gabriel02.05.2002TK Sparta Praha
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002TK Start Praha-Topolka
Beneš Tomáš09.07.2001TK Hrušov
Arefe Tarkan20.11.20041. Vestecká sportovní o.s.