Český tenisový svaz

Ščurek Oliver

Datum narození:
06.11.2002
Platnost reg. do:
21.03.2019
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TŠ Hostivař
1614 (3)
 
 
 
2014
TŠ Hostivař
1176 (4)
 
 
 
2015
TŠ Hostivař
1325 (1)
 
 
 
2016
Sportcentrum Uhříněves
 
974 (3)
1076 (3)
 
2017
Sportcentrum Uhříněves
 
658 (1)
 
 
2019
Sportcentrum Uhříněves
 
 
533 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Sportcentrum Uhříněves

Sportcentrum Uhříněves (C - 500), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Sportcentrum Uhříněves

Sportcentrum Uhříněves (C - 500), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
09. 3.třída B
5.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - Baník Praha A
0
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Vršovice II.
0
4.
09. 3.třída B
16.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
0
5.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
09. 3.třída B
5.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - Baník Praha A
1
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Vršovice II.
0
4.
09. 3.třída B
16.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
0
5.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
27.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

16>8 Ščurek, Daněk - Dvorský, Trykar 7:6 (11), 7:6 (5)
8>4 Kverek, Kubín - Ščurek, Daněk 6:1, 6:1
získané body: 7 b.
05.07.2018

TK Bílovec (C - 200), K: 4/4

8>4 Ščurek, Šíp - Burda, Žemla 6:4, 6:7, 1:0 (5)
4>2 Woniakowski, Klemens - Ščurek, Šíp 6:4, 6:1
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída B
29.4.2018, TK Start Praha-Topolka B - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
26. 3.třída B
6.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Liboc
1
3.
26. 3.třída B
20.5.2018, TJ Spoje Praha C - Sportcentrum Uhříněves
0
4.
26. 3.třída B
27.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - LTC Podolí Praha B
1
5.
26. 3.třída B
10.6.2018, TGC Kunratice - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
17.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TK Sport Kolovraty B
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída B
29.4.2018, TK Start Praha-Topolka B - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
26. 3.třída B
6.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Liboc
1
3.
26. 3.třída B
20.5.2018, TJ Spoje Praha C - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
26. 3.třída B
27.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - LTC Podolí Praha B
1
5.
26. 3.třída B
10.6.2018, TGC Kunratice - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
17.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TK Sport Kolovraty B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10